Mees, keda on arreteeritud enam kui 1500 korda

1500 korda arreteeritudAmeeriklane Henry Earl on mees, kes on suure osa enda elust vangistuses veetnud. Seaduserikkumiste tõttu on teda arreteeritud ja kinni peetud enam kui 1500 korral.

Kentucky osariigist pärit 64-aastane Henry Earl on kohaliku politsei seas juba legendiks saanud. Tegemist on mehega, kellele on suisa omistatud nimi „The World’s Most Arrested Man” ehk mees, keda on kõige rohkem arreteeritud. Enda elu jooksul on mees kogenud enam kui 1500 kinnipidamist.

Kuna USAs peeti äsja tänupühasid, siis sai meedias tähelepanu ka Henry Earl, kelle puhul mainiti, et mees peab järjekordsed pühad trellide taga veetma. Põhjuseks asjaolu, et Earl leiti avalikust kohast ebakaines olekus. Samas ei ole see mehele midagi uut, sest sarnaseid juhtumeid on tal ette tulnud nüüdseks enam kui 1500 korda.

Esimest korda arreteeriti tol ajal 20-aastane Henry Earl 1970. aastal laetud relva kandmise eest. Ainuüksi 1970. aastate jooksul jäi mees politsei hammasrataste vahele enam kui 33 korral. Järgmisel kümnendil oli selleks arvuks juba 230 ning edasise ajaga number ainult suurenes.

Earli juhtum on ka kohtunike elu keerulisemaks teinud, kuna nad teavad Earli ning seda, et mees satub nii või naa uuesti vanglasse. Viimasel ajal on täheldatud, et mees enam kui kaks päeva vabaduses vastu ei pea, pärast mida ta taas kord arestimajja tuuakse.

Hetkel 64-aastane vanahärra on enda elust arreteerituna veetnud rohkem kui 6000 päeva. Enamik kinnipidamistest on seotud liigse alkoholilembusega ning politseil ei ole mehe kohta ette näidata ühtegi paberit, mis oleks seotud varguse või vägivallatsemisega.

Allikad: www.thesmokinggun.com, www.huffingtonpost.com, www.en.wikipedia.org,  www.youtube.com, www.complex.com

Foto: www.laughoutnews.com/wp-content/uploads/2008/11/henry-earl.jpg

Be the first to comment

Leave a Reply