Noorpaar varastas toidupoest, et pulmalistele sööming korraldada

Noorpaar varastas toidupoestPulmapäev on eriline, aga kindlasti ka närvesööv hetk. Organiseerimist alustatakse juba varakult, et kõik detailid saaks pea täiuslikkuseni lihvitud. Kindlasti mängib pulmade juures olulist rolli ka eelarve – suurte kulutuste juures püütakse midagigi kokku hoida. Ühel ameerika noorpaaril oleks peaaegu õnnestunud kokku hoida pulmaliste toidu pealt.

USAs Pittsburghis arreteeriti 31-aastane peig Arthur Phillips ja 22-aastane pruut Brittany Lurch kohaliku politsei poolt poevarguse eest. Patton Townshipi politseiülema John Petricki sõnul võeti paar kinni mitme toimepandud varguse eest kohalikus Wegmansi toidupoes. Kogukahju poele oli 1049 USA dollarit ehk ligi 775 eurot.

Noorpaar otsustas toidupoes ostukäru vajaliku toidukaubaga täita ning seejärel jalutati segamatult poest välja. Õnnestunud katsest üllatununa otsustasid nad veel kord sarnase tiiru ette võtta. Paraku olid turvatöötajad seekord valvsamad ja nabisid noorpaari saatuslikul hetkel kinni.

Muidu antud juhtum vast väga erilist tähelepanu polekski saanud, kuid noorpaaril oli varastamiseks „veenev” põhjendus tuua. Nimelt oli noorpaar mõned päevad varem pulmi pidanud ning nüüd oli neil plaanis pulmalistele ka korralik pidu korraldada. Paraku neil selleks raha ei jätkunud ning koos otsustati toidukorvi sisu poest varastada.

Samuti leiti noorpaari autost klaaspiip koos marihuaanaga, mistõttu sai mees lisaks vargusele süüdistuse ka narkootilise aine omamise eest. Vahi alt pääsemiseks tuleb paaril nüüd tasuda ligi 2500 USA dollari ehk ligikaudu 1845 euro suurune kautsjon. Kohaliku politseiülema sõnul olevat tegemist ühe kõige koomilisema tõepõhjaga arreteerimisega tema tööaja jooksul. Kahjuks jäi ära ka noorpaari pulmapeo sööming, sest selle aja veetsid mees ja naine koos arestimajas.

Allikad: www.theblaze.com, www.centredaily.com, www.dailymail.co.uk

Foto: www.theblaze.com

 

Be the first to comment

Leave a Reply