Must reede 2018 – maailmakuulus ostupüha Eestis

Must reede on maailmas kuulus Black Friday, mis sai alguse ja toimub alati Ameerika Ühendriikides tänupühale järgneval päeval. Tänupüha ise toimub novembri neljandal neljapäeval, see aasta 22. november. Seega toimub 2018 aastal must reede 23. november.

Paljud e-poed ja füüsilise asukohaga kauplused pakuvad musta reede puhul sooduspakkumis. Must reede ei ole Eestis pikaajalise traditsiooniga aga on muutunud aasta aastalt järjest populaarsemaks.

Must reede 2018 pakkumised

Üle Eesti leiab mitmeid huvitavaid pakkumisi. Tegutseda tuleb aga kiiresti. Füüsilistesse kauplustesse minnes pange ennast valmis, et parkimiskohtade leidmisega võib probleeme olla. Tihtipeale on musta reede lõuna kaubanduskeskused inimestega üle ujutanud.

Üks ettevõtte, mis pakub musta reede 2021 puhul soodustusi nii e-poes ja ka füüsilistest kauplustes, on Home4you. Sisustuse ja mööblipoest on iga aasta leidnud erinevaid pakkumisi nii odavatele kui ka kallitele toodetele. Home4you e-poest on tasuta transport, seega ei pea te muretsema ka võimaliku transpordikulu pärast.

Elektroonika valdkonnas pakub näiteks musta reede puhul pakkumisi GPS.ee, Droon.ee jt.
Black Friday müük toimub ka eestlaste seas populaarses Aliexpressis.