Parim õhksoojuspump 2019

Parim õhksoojuspump 2019

Milline on parim õhksoojuspump 2019?

Igal aastal jõuavad turule uued soojuspumpade mudelid, mis on mitmete näitajate ja funktsioonide poolest paremad kui varasemad. Milline on parim õhksoojuspump 2019?

Üha enam liigume selles suunas, et kogu tehnoloogia oleks veelgi mugavam ja säästlikum nii meie rahakotile kui ka loodusele. Parim õhksoojuspump on just iseloomustatav neid märksõnasid kasutades. Heidame pilgu peale, millised on parimad soojuspumbad 2019. aastal.

Parim õhk-õhk soojuspump on kõrge kasuteguriga ja energiasäästlik

Parim õhksoojuspump 2019 on säästlik ja seda mitmes tähenduses. Valides uut soojuspumpa pööra tähelepanu selle kasutegurile ehk COP-ile ning energiamärgisele. Tark on soetada soojuspump, mis toetab sinu vajadusi ja ei koorma loodust.

Kuidas aga leida parim soojuspump kasuteguri põhjal? Kasutegur ehk COP iseloomustab soojusenergia ja selleks kuluva elektrienergia vahekorda. Mida kõrgem on näitaja, seda vähem kulutab seadeldis energiat soojusenergia saamiseks. Keskmine kasutegur on 3,5-4,5, parim õhksoojuspump 2019 COP näitaja võib küündida kuni 5,0ni.

Kui energiasäästlik on soojuspump?

Energiasäästlikust saab iseloomustada kahe näitaja põhjal: kasutegur ja energiamärgis. Kasutegurist rääkisime juba eelmises lõigus. Siinkohal tuleb ka meeles pidada seda, et parim õhksoojuspump, mis on energiasäästlik, on kõrge kasuteguriga. Teiseks, soojuspumba energiamärgis on kõrgeim võimalik. Energiamärgiseid iseloomustavad tähised A-D, millest D on madalaim näitaja ja A kõrgeim. Kõrgemaid näitajaid iseloomustatakse ka lisanduvate pluss-märkidega, seega kõige kõrgema energiamärgisega toode tähistatakse märgisega A+++.

Parim õhksoojuspump on mugav kasutada ja loodussõbralik. Vali enda koju või kontorisse parim soojuspump KliimaMarketi laiast tootevalikust!