Tammepuidust söögilaud – elutoa süda

tammepuidust söögilaud

Söögilauad on elutoa süda isegi siis kui nendel taga keegi ei söö. Söögilauad hõivavad kodus erilise koha, olles sotsiaalsete sündmuste keskne osa. Teile tulevad küll sõbrad? Suguvõsa tuleb tähtpäevaks küll? Suured söögilauad pakuvad lahendust, mille tituleerimata kuningas on tammepuidust söögilaud. Eestlaste üks lemmikpuite tamm on olnud aastaid juba just valik, mille poole vaadatakse söögilauda valides. Tammepuit on mööblimaterjalina hinnatud just oma vastupidavuse poolest.

Pikendatavad tammepuust söögilauad pakuvad võimalust kiiresti ühine kogunemiskoht leida ka suuremale seltskonnale, säilitades samas igapäevaseks kasutuseks elegantne väärikus. Valik tammepuust laud vastavalt oma elustiilile ja perekonnale. Tamme puit on nii elegantne valik modernsemasse elamisse ja samas kvaliteetne valik suure perekonnaga õhtusöögilauaks.

Tamm on naturaalne looduslik materjal, seega tuleb arvestada kindlasti ka puidu eripärasid. Tammepuust söögilaud ei sobi soojusallikate lähedale ja otsese päikesevalguse kätte.

Enamus puitu kaotab vees ligunedes või suuremal kokkupuutel oma väärtust, siis tamm muutub vees üha hinnalisemaks. Tamme ilus muster tuleb järjest paremini nähtavale. Tammest söögilaud on siiski aga tundlik kuumade nõude suhtes. Väldi kahjustusi kasutades kuumakindlaid lauakatteid. Tammepuidust laud ei ole ka veekindel, seega vesi ja teised vedelad ained tuleb laua pealt kiiresti eemaldada.

Soovite hoopis oma köögile või elutoale uut värskust sisse puhuda? Tammepuust söögilaud on väga väärtuslik ja suurepärane valik.