Naine läks haiglasse sünnitama ning ärkas ilma käte ja jalgadeta

Naine ilma käte ja jalgadetaClaudia Mejia ei saa enda vastsündinud last mitte kunagi käes hoida. Orlando haigla arstid, kes aitasid lapse ilmale tuua, viisid naise peal läbi elumuutva operatsiooni, jättes naise amputeerituna ja seda näiliselt ilma ühegi põhjuseta.

Naine väidab, et arstid amputeerisid sünnituse ajal naise mõlemad käed ja jalad ning nad ei selgita, miks nad seda tegid. Haigla väidab, et informatsioon, mida naine teada soovib, rikub teiste patsientide õigusi. Kaebused Orlando haigla ja piirkondliku tervishoiusüsteemi vastu on juba esitatud. Juhtum leidis aset rohkem kui kaheksa kuud tagasi.

Vastsündinud lapse ema ja operatsiooni ohver viidi Orlando piirkondlikku haiglasse, kus tema käed ja jalad sünnituse ajal amputeeriti. Pärast operatsiooni öeldi naisele, et tal oli toksilise šoki sündroom ja teda ründas lihasööja bakter, kuid täpsemaid selgitusi naisele ei antud. Haigla esindajate sõnul peab naine informatsiooni saamiseks kohtusse minema.

„Ma tahan teada, mis juhtus. Läksin sünnitama ja tulin tagasi sellisena,” ütles Mejia. „Ärkasin üles ja mul polnud käsi ega jalgu – need olid lihtsalt läinud.”

Claudia vanem laps küsib pidevalt ema käest, mis temaga juhtus, aga keegi ei oska talle vastata. Naise pühendunud abikaasa lubas naise kõrvale jääda. „Ma armastan teda ja jään igavesti tema juurde. Proovin lihtsalt ühe päeva korraga võtta,” ütles Claudia abikaasa Tim Edwards.

Naise advokaat Judy Hyman kirjutas haiglale kirja, milles ütleb, et Florida seaduste kohaselt on patsiendil õigus saada teavet terviserikete ja ravi kõrvalmõjude kohta. Advokaat on seisukohal, et proua Mejia nakatus lihasööja bakterisse haiglas viibimise ajal ning võis nakkuse saada mõnelt teiselt patsiendilt. Haigla jääb kindlaks enda seisukohale, mille kohaselt rikuksid nad naisele juhtunu kohta teavet jagades teiste patsientide õigusi.

Allikas: The Top Information Post

Foto:http://2.bp.blogspot.com/_GGAmzDRA_BY/R_XBF_Jbz8I/AAAAAAAABmg/Kgjy1Gj_LwQ/s400

Be the first to comment

Leave a Reply