Naine sõi ja jõi terve aasta jooksul vaid Starbucksi kohviketi tooteid

Starbucksi kohvikettErinevate eksperimentide läbiviimine ja nende kajastamine internetis on tavapärane. Näiteks vaatas üks mees iga päev terve aasta jooksul filmi „Julie and Julia”. Nüüd lõpetas Seattle’ist pärit naine enda eksperimendi, kus ta aasta jooksul sõi ja jõi ainult Starbucksi kohviketi tooteid.

„Ma tegingi seda!” kirjutas 40-aastane kahe lapse emaenda blogis, kus ta aasta jooksul eksperimenti dokumenteeris. „See ei olnud ainult raske, vaid ka kulukas.” Naise sõnul kulutas ta iga kuu kohvi, võileibade ja kondiitritoodete peale 500-600 USA dollarit.

„Miks? Miks ma seda tegin? Sest ma armastan olla inimene ja armastan seda, et on võimalik küsida „Miks?”. Kui see ei ole piisav põhjus, siis on mul kahju, sest kavatsen ka edaspidi erinevaid katseid teha,” ütles naine.

Nüüd, kui eksperiment on läbi, tunneb naine enda saavutuse üle uhkust ja kergendust. „Viimase kuu ja viimaste nädalate jooksul oli mul niivõrd raske. Kui teised sõid kontoris pitsat, pidin mina seal lihtsalt istuma ja pealt vaatama. Ma olen õnnelik, et saan jälle süüa seda, mida tahan.”

Allikas: Time

Pilt: http://timenewsfeed.files.wordpress.com/2013/08/174347523.jpg

Be the first to comment

Leave a Reply