Naisega viis tundi šopanud mees tegi kaubanduskeskuses enesetapu

Enesetapp HiinasHiinas ei pidanud üks mees vastu jõulueelsele mitmetunnisele šopingule enda naisega ning hüppas sealsamas kaubanduskeskuses ennast seitsmendalt korruselt surnuks.

Tõenäoliselt on paljude naiste üheks lemmiktegevuseks šoppamine, millele võidakse kulutada tundide kaupa aega. Mehed reeglina nii püsivad ei ole ning eriti pikalt kaupluses viibida ei taheta. Seega võib mehe ja naise poeskäik vahel isegi veidi riiukaks kujuneda. Loodetavasti aga mitte nii kohutavaks nagu juhtus ühel Hiinast pärit paaril.

Ida-Hiinas Jiangsu provintsi Xuzhou linna kaubanduskeskuses leidis aset väga ebatavaline juhtum. 38-aastane Tao Hsiao ja tema tüdruksõber olid suures kaubanduskeskus jõulueelseid sisseoste tegemas. Kui nad olid seal juba ligikaudu viis tundi olnud, ütles mees, et on aeg koju minna, kuid naine olevat tahtnud veel mõnda poodi sisse põigata. Ühtäkki viskas mees käes olnud pakid maha, ronis üle ääre ja hüppas ilma hoiatamata keskuse seitsmendalt korruselt end surnuks.

Pealtnägijate sõnul oli mees naisele öelnud, et tal on ühe eluea kohta juba piisavalt palju kingi, misjärel hakkas naine mehe peale karjuma, sest viimane rikkus ära tema jõulumeeleolu. Omavahelise sõneluse lõppedes hüppaski mees alla, kukkudes seitsmendalt korruselt läbi jõuludekoratsioonide ja ühe müügileti surnuks.

Juhtum tekitas kaubanduseskuses palju sagimist, kuid sündmuskoht koristati pärast politsei ja kiirabi saabumist viivitamatult ning juba järgmisel päeval ei olnud keskuses toimunud õnnetusest märkigi. Keskuse kõneisiku sõnul on tegemist väga traagilise juhtumiga, kuid jõuluperiood võibki tema sõnul paljudele liialt stressirohkeks osutuda.

Allikad: www.theepochtimes.com, www.nypost.com, www.sundayworld.com

Pilt:http://assets.nydailynews.com/polopoly_fs/1.1542365!/img/httpImage/image.jpg_gen/derivatives/landscape_635/plunge10n-1-web.jpg

Be the first to comment

Leave a Reply