Nõuanded algajale – mängimine online kasiinos

Esimest korda online kasiinos mängimine võib tunduda küllaltki keeruline. Tänapäeva veebipõhised kasiinod pakuvad sadu erinevaid mänge, lõputul hulgal võimalusi panustamiseks ja kümneid eri tüüpi boonuseid. Selles suures maailmas endale selgust luua ei ole algul väga lihtne.

Kui aga end ühte populaarsemasse portaali registreerida, saate teada, et tegelikult ei olegi alustamine niivõrd keerukas. Kvaliteetsed online kasiino keskkonnad pakuvad algajaile põhjalikke õppematerjale, et mida täpselt alustamiseks tegema peab. Samuti on võimalik enne raha peale mängimist õppida interneti teel selgeks mängureeglid ja uurida ka erinevaid materjale mängimise strateegiate kohta.

Siinkohal peab aga ära mainima, et online kasiinosse tuleb suhtuda kui meelelahutusse ning kindlasti ei ole mängimine viis oma rahaliste probleemide lahendamiseks. Selles artiklis toome välja põhilised faktorid, mida nii algajad kui ka edasijõudnud peaksid teadma.

Kasiinomängud on alati õnnemängud

Kuna mängude tulemuse määravad juhuslikud sündmused, siis võib julgelt öelda, et tegemist on alati õnnemängudega. Eelnimetatud sündmusteks võib olla kas pakist õige kaardi tõmbamine, palli maandumine mustale väljale ruletirattal või number 5 täringu viskel. Võib väita, et need kõik on sündmused, mille üle puudub mängijal kontroll – seega puudub mängijal ka igasugune kontroll, et kas käimasolev panus osutub kasumlikuks või mitte. Kindlasti saab teatud strateegiaid järgides enda võiduvõimalusi mõjutada, kuid lõppkokkuvõttes on need siiski ettearvamatud.

Kasiinol on alati eelis

Nii füüsilised kui ka veebipõhised kasiinod on välja töötanud süsteemi, kus neil on igas pakutavas mängus matemaatiline eelis. Kuigi kasiino ei võida alati kõiki panuseid, on pikas perspektiivis alati koefitsiendid teie kui mängija vastu. Just see asjaolu teeb kasiinodes mängimise riskantseks. Tõenäosuse seadus ütleb, et majal on alati eelis.

Võitmine on alati võimalik

Nagu eelnevalt mainitud, on siiski tegu õnnemänguga ja matemaatilisest eelisest hoolimata on võitmine või kaotamine määratud juhuslike sündmuste poolt. Kuna maja eelis on efektiivne ainult pikas perspektiivis, tähendab see seda, et nad ei võida kõiki üksikuid panuseid. Lühiajalise õnnestumise korral on täiesti võimalik pidada kasumit toovaid mängusessioone. Tuletame siinkohal meelde, et kasumi teenimine ei tohi olla kasiinodes mängimise põhiline eesmärk. Rohkem kasulikku infot turvalise mängimise kohta leiad siit.

5 olulist nõuannet nauditavaks meelelahutuseks

Kui olete otsustanud proovida kätt veebipõhistes kasiinodes, siis soovitame soojalt seada eelnevalt paika enda mängimise reeglid. Neid järgides on mängimine nauditav ja ohutu.

1. Sea endale personaalne limiit

Just seda punkti peame meie kasiinomängude kuldreegliks. Enne mängimist peaks olema teil kindel ja mõistlikult paika pandud summa, mida olete valmis meelelahutuse eesmärgil kaotama (loe: investeerima).

2. Õpi selgeks mängureeglid

Paljude kasiinomängude reeglid on küll lihtsad, kuid laias valikus on kindlasti ka selliseid mänge, mille reeglistikuga tuleb end varasemalt kurssi viia. Kui juba kogemusega mängijal on kasiinot võita väga keeruline, siis reegleid tundmata muutub see pea võimatuks.

3. Tee uurimustööd erinevate strateegiate kohta

Kuigi enamik kasiinomänge põhinevad õnnel, pakutakse ka selliseid mänge, mis hõlmavad mõnd kindlat strateegiat. Suurepärane viis strateegiate katsetamiseks on mängida simulatsioonis, kus panusteks on väljamõeldud raha.

4. Ära kunagi proovi hakata oma kaotusi tagasi teenima

Sarnaselt esimesele punktile, on tegemist rusikareegliga. Kui oled kaotanud suure osa või kõik endale seatud limiidist, ära kunagi hakka panuseid tõstma, et kaotatud summat tagasi teenida. Suure tõenäosusega lõpeb selline käitumine katastroofiliselt.

5. Ära tarbi kasiinodes mängides liigselt alkoholi

Selles ei ole midagi halba kui online kasiinodes mängides naudid ühte või kahte värskendavat jooki või kokteili. Oluline on aga pidada piiri, kuna liigne alkoholi tarbimine mõjutab otsustusvõimet ja suurendab riskikäitumist. Oluline on säilitada kaine mõtlemine ja enesekontroll.

Online kasiinodes mängimine on suurepärane meelelahutus, oluline on seada endale limiit ja mitte vaadelda seda meelelahutuse liiki kui raha teenimise võimalust. 24tundi.ee soovib kõigile ohutut ja mõnusat meelelahutust!