Parim madrats ei ole kõikide jaoks sama

parim madrats

Madratsi valimine pole kõige lihtsam ülesanne ja päris kindel, et sa noogutad sellele väitele kaasa. Samas ei ole see ka võimatu. Eriti kui sa tead, mida valiku tegemisel järgida.

Soovitage head madratsit, mis ei tekita rahakotti auku

Kallim madrats ei ole alati parim lahendus. Esmatähtis on siiski jälgida seda, et madrats sobiks sinu individuaalsete vajadustega. Samas, rahakotti silmas pidades, siis mida suurem madrats, seda kallim see ka on. Seda tasub voodit ostes meeles pidada. Jah, King suuruses voodi tundub kindlasti luksuslikum ja parem valik, ent arvestada tuleb ka kallima madratsiga, seni kuni sul on suurem voodi.

Mäluvahuga madrats kui paljude lemmik

Mäluvahtmadratsi materjali leiutas 1970. aastatel NASA, eesmärgiga kasutada seda istmete pehmendamiseks. Nüüdseks on see kaugemale jõudnud. Mäluvahtmadrats pakub ideaalset ja suurepärast tuge keha igale ruutsentimeetrile. Sellest saab aimdust kohe, kui kasvõi käega madratsipinda katsuda. Ja kui voodist püsti tõusta, taastab madrats oma esialgse kuju.

Mäluvahtmadrats on parim madrats neile, kelle kaaslane kipub läbi une liigutama ja seega teise und häirima. Nimelt suudab mäluvahtmadrats suurepäraselt liigutusi isoleerida. Liigutused lihtsalt ei kandu mäluvahtmadratsis edasi selliselt, nagu teistes madratsitüüpides.

Parim madrats jaheduse eelistajatele

Vedrumadrats on reeglina kõige odavamaks variandiks. See on ka väga suureks plussiks. Ja kuna vedrumadrats on sedavõrd populaarne, leiab turult väga laia valiku. Laialt on ka teada, et kui neid õigesti hoida ja vastavalt vajadusele hooldada, kestavad vedrumadratsid väga kaua, olles parim madrats just nende omaduste otsijatele. Korralikud vedrud suudavad pakkuda samaväärset tuge ka aastate pärast, vedruvaheline vaba ruum tähendab ka seda, et tagatud on parem õhuvool. See omakorda aitab tagada jahedama madratsi ning paljudele inimestele parema une.

Hea madrats seljale ja loodusele

Lateks on väga hea variant, kui otsid mugavust aga ka mõningat vetruvust. Autentse lateksi valmistamiseks kasutatakse teatud puuliigi (Hevea Brasilenis) valget eritist, ehk lateksmadrats on ka loodussõbralik. Ja kui ei taha soetada täiesti uut madratsit, vaata mida pakuvad kattemadratsid. Korralik kattemadrats muudab ka ebamugava voodi tõeliseks paradiisiks.