Parim ripsmeseerum? Ripsmekasvu seerum mis toimib?

ripsmeseerum

Pikad ning tihedad ripsmed on uhkuseks igale naisele. Kahjuks ei ole enamik meist selliste ripsmetega õnnistatud. See aga ei tähenda, et peaks oma unistusest loobuma. Kuigi paljud inimesed otsustavad ripsmepikenduste kasuks, siis miks mitte hoopis oma keha turgutada, et saavutada ihaldatud tulemus ilma lisanditeta?

Ripsmeseerumid ja teised võimalused ripsmekasvu soodustamiseks

Ripsmekasvu kiirendamiseks on mitmeid võimalusi. Vaatame kolme varianti, kuidas ripsmekasvu soodustada.

  • Väga tähtis on toitumine, mis toetada toetada ripsmete, kulmude aga ka juuste kasvamist. Tähtsaim on valk, mida saab kõige rohkem erinevatest pähklitest, lihast, kalast, munast ning piimast.
  • Oma osa on harjumustel. Mõeldes juustele, siis parim on juuksehooldus auhinnatud toodetega ning kahjulike harjumuste vähendamine või vältimine. Sama kehtib ripsmetele. Meigi pidevalt ööseks peale jätmine või silmade tugev hõõrumine mõjuvad ripsmetele halvasti. Negatiivsete mõjudega võib olla ka keemiline koolutamine ja värvimine ning kunstripsmetega kasutatav liim. Harjumuste muutmine võib ripsmete olukorda oluliselt muuta.
  • Kolmandaks asjaks, mis tõesti aitab, on ripsmekasvu soodustav seerum. Erinevaid tooteid on väga palju, nii et kui sa ei ole varasemalt seerumeid ostnud, võib valik silme eest kirjuks võtta. Kui sul on õnnestunud leida ripsmeseerum mis toimib, on tulemus aga garanteeritud.

ripsmeseerum

Milline on parim ripsmeseerum?

Placent Activ ripsmekasvu soodustav seerum on paljude kasutajate arvates parim ripsmeseerum ning selle saladus peitub suuresti ühes ainulaadses koostisaines: platsenta-ekstrakt. Ripsmeseerum on loodud teadlaste hoolika uurimistöö tulemusena ning see sisaldab aminohappeid ja 100% naturaalset platsenta-ekstrakti.

Juba nelja nädalaga on silmaga märgatav, et ripsmed on elujõulisemad ning vähem ripsmekarvu langeb välja. Kuue nädala
möödudes on ripsmed selgelt tihedamad ning kaheksa nädala pärast on ripsmed ka tunduvalt pikemad. Optimaalne tulemus saavutatakse reeglina kümne nädalaga ning kui ripsmekasvu soodustav seerum on muutunud osaks igapäevasest rutiinist, siis tulemus on püsiv.

Kuidas Placent Activ ripsmeseerum töötab?

Ripsme elutsüklis on kolm faasi ning ripsmeseerumid aitavad kaasa esimese, kasvufaasi, pikendamisele. Kui ripsmejuur on tugevam ja kasvufaas kestab kauem, jõuab ka ripsmekarv pikemaks kasvada. Lisaks aitab kvaliteetne Placent Activ ripsmekasvu soodustav seerum kaasa ripsmekarva sitkusele. Mida see tähendab? Ripsmed peavad paremini vastu välistele faktoritele nagu ilm ja silmade hõõrumine.

Ripsmekasvu seerum leiab oma koha õhtuses ilurutiinis. Selle kasutamine pole ka keeruline. Pese silmaümbrust õrnalt, puhasta näonahka, kui see on osa su ilurutiinist ning seejärel kanna peenike joon ülemisele ja alumisele silmalaule, ripsmejuurte piirkonda.
Tõsi, ka maailma parim ripsmeseerum ei too tulemusi paari tunniga. Vaja on järjepidevat kasutamist aga samas, kui seerumit ära ei unusta, on tulemused kindlad ning kestvad. Ja kõige parem on see, et Placent Activ ripsmeseerum on ilma kahjulike kõrvalmõjudeta.

parim ripsmeseerum

Kas valida ripsmeseerum või kunstripsmed?

Ajutiselt võib kasutada ka kunstripsmeid. Tegu on lihtsa viisiga kuidas üheks õhtuks välimusele tõeline vau efekt anda. Pidev kasutamine võib aga pikas plaanis halvasti mõjuda. Eriti kahjulik on ripsmepikenduste eemaldamine. Kuigi see on õrn sikutus, võib see ripsmeid murda ning soodustada väljalangemist. Kasutades püsivaid ripsmepikendusi sõltub väga palju paigaldajast. Ohuks on vale paigaldus, vale liim aga ka liiga pikad ripsmed – enda ripsmed võivad liigpikkade kunstripsmete raskuse all lihtsalt murduda.

Paremad käitumisharjumused, tasakaalus toidulaud ja ripsmeseerum mis toimib aitavad kõik koos ripsmete tervist oluliselt turgutada ning lõpptulemusena saab nautida tihedat ja silmapaistvat ripsmerida.