Pärnu suvi tulemas

2015. aasta suvi on tulemas ning Pärnu muutub järjekordselt Eesti üheks tähtsamaks linnaks. Kõik tahavad linna suvitama tulla ning majutushinnad kerkivad võrreldes talviste hindadega tunduvalt. Iga suvi on olnud probleeme majutuskohtadega ning seetõttu elavneb Pärnus suviti ka külaliskorterite turg. Öö ühes korteris saab veeta juba peaaegu sama summa eest, mis maksab üks hotelli tuba.Pärnu suvi

Kuna nõudlust on palju ja hinnad tõusevad, siis tahavad kõik hotellid üksteisest erineda ja pakkuda võimalikult häid teenuseid. Juba teist aastat järjest valmib Pärnus suveks uus ja uhke hotell.

Eelmise aasta suvel avas legendaarses mudaravila hoones oma uksed külastajatele Hedon Spa&Hotel. Vana mudaravila hoone restuareeriti ning juurde ehitati väga moderne juurdeehitis. Hotellis  tegutseb linna üks korralikumaid restorane ning butiikspaa. Selle aasta juulis avatakse Hedon Spaast umbes 500 meetri kaugusel järgmine uus hotell – Estonia Kuurorthotell. Parnuhotellid.ee lehe järgi on tegemist kahe unikaalse hotelliga, sest mõlemas spaas on olemas surnumere soolabassein, kus inimene püsib iseseisvalt veepinnal. Eestis on ainult kaks hotelli, kus selline bassein on ning mõlemad need hotellid asuvad Pärnus.

Estonia kuurorthotell ehitati kokku kahest endisest Estonia valgest ja rohelisest majast. Kokkuvõttes hotellitubasid juurde ei tule, kuid majasse ehitatakse suur konverentsikompleks ning lisandub erinevaid spaa protseduure. Lisaks sellele renoveeritakse enine valge maja täielikult. See tähendab, et Pärnusse tekib juurde üks suur korralik konverentsihotell. Estonia kuurorthotellis hakkab tegutsema uus restoran mis loodab oma külastajatele pakuda häid Eesti maitseid. On ju hotelli nimigi inglise keelest eesti keelde tõlgituna Eesti. Kui vajate abi veidi keerulisemate sõnade ja tekstide tõlkimisega eesti, inglise vmt keelde, küsige soodsat pakkumist tõlkebüroo Eiffel käest.