Porsche ehitab Miamisse rikkuritele mõeldud pilvelõhkuja

Porche pilvelõhkujaÖeldakse, et rikkus ei anna häbeneda. See kehtib kindlasti 2016. aastal Miamisse rajatava 60-korruselise Porsche Design Toweri kohta, kuhu on soetanud elamise juba 2% maailma miljardäridest. Hoone teeb eriliseks autolift, mis võimaldab enda luksusautot hoida elutoast paistvas garaažis.

Maailmas on mitmeid piirkondi, mis tõmbavad kuulsusi ja rikkureid justkui magnetina. Ameerika Ühendriikides on üheks selliseks linnaks kujunenud Florida osariigis asuv Miami. Soe kliima, kuumad rannad ja luksulik elustiil on vaid osake sellest, mis Miami inimestele eriliseks teeb. Nüüd on autotootja Porsche Miami põhjaossa ehitamas üht erilist pilvelõhkujat.

2016. aastal valmiv Porsche Design Tower on 60-korruseline ning 195 meetri kõrgune pilvelõhkuja, mis on suure autohuvilise ja kinnisvaramagnaadi Gil Dezeri ning Porsche Design Group’i projekt. Pilvelõhkuja korterite müümine on alanud kibekiirelt ning krõbedast hinnast hoolimata on praeguseks müüdud juba 80% pakutavast elamispinnast. Teadaolevalt on sinna korteri ostnud mitmed anonüümsust soovinud kuulsused, aga ka 22 miljardäri – see on 2% maailma miljardäride arvust. Korterite hinnad algavad alates 4,2 miljonist, kerkides kuni 32 miljoni USA dollarini.

Hoone kõik ruumid on disainitud vastavalt Porsche Design eeskirjadele kõige kvaliteetsemast materjalist toodetud mööbli ning sisustuselementidega. Uhkeimaks on ligi 17 000 ruutmeetri suurune korter, millel on isiklik välibassein ning väliköök suurusega 1600 ruutmeetrit. Mis selle kõrgehitise teistest hoonetest erilisemaks teeb on see, et Porsche Design Towerisse on paigaldatud kolm autode tõstmiseks paigaldatud lifti. Seega saab korteriomanik enda sõiduvahendit hoida elamise kõrval asuvas läbipaistvas garaažis, et seda enda elutoast imetleda. Ruumide suurusest olenevalt on omanikul võimalik omada garaaži kahele või neljale autole. Autode eest hoolitsetakse igapäevaselt selleks spetsiaalselt väljaõpetatud teenindusosakonna poolt.

Loomulikult avaneb igast toast imekaunis vaade ookeanile ning lisaks leiab elanik Porsche Design Towerist veel spaa, kinoteatri, konverentsiruumid ja peosaali.

Vaata pilte siit ja siit.

Allikad: www.theatlanticcities.com, www.dezeen.com, www.therealdeal.com

Pilt: static9.bornrichimages.com/cdn/540/264/70/wp-content/uploads/s3/wp-content/uploads/2013/07/porsche_tower_miami_10.jpg

 

Be the first to comment

Leave a Reply