Noormees elas pool kuud põses olnud klaasikilluga, sest arstid ei märganud seda

Klaasikild põsesRootsi noormees pidi hoolimata korduvatest arstivisiitidest elama üle poole kuu klaasikild põses, kuna arstid ei suutnud seda märgata.

Uskumatu juhtum leidis aset Soome kruiisil, kui 23-aastane Patrik Moberg otsustas sõbra sünnipäeva tähistama minna. Klubis toimunud peo käigus tõukas tundmatu mees Patriku tantsupõrandalt koridori ning lajatas talle klaaspudeliga näkku. Noormees sai otsekohe esmaabi laeva meedikutelt, kes talle tekitatud haavad ka kinni õmblesid. Paraku ei märganud meedikud suurt klaasitükki, mis põsest paistis.

Koju jõudes otsustas noormees politseile avalduse teha ning pidi selleks ka kohalikust Linköpingi haiglast tõendi järele minema. Kuigi mees tundis põses ebamugavust, otsustasid arstid, et röntgeni jaoks ei ole vajadust ning tegid selle asemel politsei jaoks vigastusest vajalikud fotod.

Arstide sõnul pidi armi kinnikasvamiseks veel mõnda aega kuluma ning mees pidi seni ise sidemeid vahetama. Paraku ei lõppenud põse veritsemine ning mees pidi taas kord arsti juurde minema. Nüüd juba kolmas arst leidis samuti, et röntgeni läbiviimise vajadust ei ole ning tema sõnul oli tegemist hüübinud vereklombiga, mis on sellistel juhtudel tavaline.

„Ma hakkasin ise aimama, et tegemist võib olla klaasikilluga, kuid uskusin arstide kinnitusi, sest arvasin, et selline asi neile märkamatuks ei jää,” rääkis Moberg.

Kahe ja poole nädala pärast läks Patrik tohtrite juurde õmblusi eemaldama ning alles siis tekkisid meedikutel vigastuse osas kahtlused. Noormees saadeti juba viiendat korda haiglasse, kus lõpuks kindlaks tehti, et haavas asub suur kild klaaspudeli põhjast.

„Mis on olnud, see olnud! Usun, et mõned inimesed tunnevad end seetõttu palju halvemini kui mina enda veritseva haavaga!” sõnas Patrik.

Allikad: www.aftonbladet.se, www.metro.co.uk

Pilt: cdn.klimg.com/merdeka.com/resized/670×670/i/w/news/2014/01/04/301620/996×498/pipi-lelaki-swedia-ini-tertanam-pecahan-botol-selama-17-hari.jpg

Be the first to comment

Leave a Reply