Pulmad välitingimustes – kuidas pidu korraldada?

Kas sulle meeldib võimalikult palju õues viibida? Kas soovid välitingimustes korraldada isegi oma elu kõige tähtsamaid sündmusi? Pulmad kaunis looduses või kasvõi oma koduaia romantilises õhkkonnas on paljude paaride unistus ja nägemus sellest tähtsast hetkest, kui oma kallimale saab antud pühalik tõotus. 

Kuidas aga saavutada olukord, et tihti ootamatud välitingimused ei rikuks erilist hetke? Veebilehe https://tonro.ee/ kaudu on võimalik endale soetada kõik välitingimustes pulmade korraldamiseks vajalik varustus, alates peotelkidest lõpetades romantilise valgustusega. Kuid lisaks vajalikele tarvikutele on veel mõned olulised asjaolud, millele peaksid peo planeerimisel mõtlema.

Juurdepääsetavus

Olenemata sellest, kus sa oma pulma korraldad, peaks see olema hästi juurdepääsetav koht. Eakad sõbrad ja sugulased ning kaugemalt saabuvad külalised peaksid pääsema hõlpsasti kohale. Seega, kui valid romantilise kuid suhteliselt eraldatud koha tseremoonia korraldamiseks, peaksid teekonnal olema nähtaval teejuhised ja sildid.

Dekoratsioon

Välitingimustes pulmade planeerimisel võta arvesse kaunist loodusmaastikku ja kasuta seda ära, segades sellesse oma kujunduse. Vali kaunistused nii, et need sobiks looduslike värvidega.

Tseremoonia aeg

Suvised pulmad on parimad läbi viia siis kui päike enam liiga palavalt ei põleta. See hoiab ära külaliste ebamugavuse. Pole aus, kui külalised saavad sinu pulmadest endale mälestuseks põletatud nahka.

Putukad

Putukate olemasolu ei saa õues takistada, kuid sul on võimalik end nende eest kaitsta. Hangi toitudele ja magustoitudele katted, samal ajal kui pulmatordil peaks olema spetsiaalne pulmatordi kate. Samas võimaldab õues peetav pulm olla menüüga loomingulisem ning pulmakülalistele pakkuda näiteks isegi grillitud liha.

Valgustus

Valgustus on romantilise tseremoonia lahutamatu osa. Võid kasutada valgustamiseks iidseid meetodeid, nagu tõrvikud ja küünlad. Moodsamad meetodid on valgusketid ja prožektorid, mis võivad samuti näha välja lausa jumalikud. Säravad tuled ja valgustid ning küünlad vaasides on praktiliselt igasse keskkonda sobiv valik.

Kokkuvõttes on välistes tingimustes pulmade jaoks ideaalse koha valimine ürituse õnnestumiseks tähtis otsus. Veidike planeerimist ja tingimuste omapäradega arvestamine tagab aga, et kustumatu mälestus sellest päevast jääb nii pulmapaarile kui ka pulmakülalistele.