Purjus mees üritas 20-dollarilise rahatähega sõbrale helistada

Purjus meesEbakaines olekus võib igasuguseid asju juhtuda, kuid kas keegi on saanud hakkama sarnase teguviisiga nagu üks Iowa osariigis elav mees?

Ebakaines olekus on inimesed väga etteaimamatud ning võivad tekitada nii eluohtlikke kui ka imelikke olukordasid. Vaevalt suudaks keegi meist enda sõbrale millegi muu kui mobiiltelefoniga helistada. Tõenäoliselt peaks inimene sellisel juhul viibima kas hullumajas või väga tugevas joobeseisundis. Minnesotast pärit mees nimega Deaaron M. Hearn hakkas viimases seisus aga just enda „mobiiltelefoniga” helistama.

Iowa City Police patrulli sõnul märkasid nad 28. septembril kella 2.30 ajal pargipingil magamas üht meest, keda nad korrale otsustasid kutsuda. Mees oli tuntavalt alkoholi tarbinud, tema kõne oli katkendlik, silmad vesised ja liikumine raskendatud. Kui politseinikud küsisid identifitseerimiseks dokumente, võttis mees taskust raha ja pakkus neid enda dokumentide pähe. Alguses arvasid politseinikud, et neile pakutakse altkäemaksu, kuid järgnev kinnitas, et sellega tegemist ei olnud. Nimelt kui politseinikud keeldusid pakutud rahast, andsid nad mehele võimaluse helistada ühele enda sõpradest, kes ta koju kainenema viiks. Deaaron hakkaski taskust telefoni võtma, kuid võttis selle asemel hoopis 20-dollarilise rahatähe, valis sellel numbri ja hakkas politseinike sõnul arusaamatut juttu rääkima.

Üks politseinikest kirjeldas, et oli väga uskumatu vaadata, kuidas inimene paneb rahatähe kõrva äärde ning üritab selle kaudu mingisugust ühendust saada. Sellise käitumise põhjal otsustasid politseinikud mehe enda huvides jaoskonna arestimajja kainenema viia. Arestimajas puhus mees välja 1,8-promillise joobe ning seega tundus mehe käitumine veel eriti veider. On väga võimalik, et mees üritaski end antud olukorrast „välja näidelda”. Igatahes trahviti Deaaron M. Hearni toimunu eest avalikus kohas purjuspäi viibimise paragrahvi järgi.

Sarnaseid uudiseid on Iowa osariigist meediasse ka varem lekkinud. Alles mõni nädal tagasi üritas üks ebakaines olekus noor naine keset Iowa Ülikooli ametlikku jalgpallimängu arusaamatutel põhjustel väljakule joosta.

Allikad: www.press-citizen.com, www.thehollywoodgossip.com, www.dailymotion.com,

Foto: www.colourbox.com/image/mobile-phone-and-dollars-image-5341247

Be the first to comment

Leave a Reply