Rahvaalgatus korraldab valimiseelsed mõttetalgud

RahvaalgatusTäna, 18. oktoobril kell 18.00 korraldab Rahvaalgatus „Teeme Koos“ valimiseelsed mõttetalgud Tallinna Vaba Waldorfkoolis (Tuulemaa 12). Mõttetalgutel tuleb juttu esindusdemokraatiast ja selle täiustamise võimalustest, rahast, toimetulekust, energiamajandusest ning arutletakse ka teistel teemadel.

Selgitades ürituse tagamaid ütles mõttetalgute üks inititsiaatoreid Vahur Luhtsalu järgmist: „Eesseisvad mõttetalgud valimistel kandideerijate ja aktiivsete linnakodanike osavõtul on tallinlastele üks viimaseid võimalusi kujundada ja ka esile tuua oma seisukoht enne valimisi, mida oodatakse linnavõimult, kes valitseb Tallinna järgmisel neljal aastal.“ Arutelu juhib telesaatejuht Peeter Liiv ning mõttetalgute videopilt kantakse üle internetis meediaportaalis Telegram.

Kutsed mõttetalgutel osalemiseks on saanud Keskerakond, Reformierakond, Isamaa ja Respublica Liit, Sotsiaaldemokraatlik Erakond, Eesti Konservatiine Rahvaerakond, Valimisliit Vaba Tallinna Kodanik, Valimisliit Tallinna Rohelised, Üle-eestiline Valimisliit ja Valimisliit Rodina. Teiste kandideerijate seas on arutelus lubanud  osaleda Martin Helme, Eesti Konservatiivsest Rahvaerakonnast ja Tõnu Kalvet Üle-eestilisest Valimisliidust.

Mõttetalgutel osalemine on tasuta ning kõik on oodatud kuulama ja panustama loovasse diskussiooni.

Eelregistreerimine ja info meiliaadressil teemekoos2013@gmail.com ning telefonidel 58 508 984, 56 496 796

***

Rahvaalgatus „Teeme Koos“, mille tuumiku moodustavad Peeter Liiv, Raivo Orgusaar, Vahur Luhtsalu, Mati Oja ja Agnes Kallit on käesoleva aasta augustis kujunenud rühmitus, mille eesmärgiks on elavdada arutelu probleemsetel teemadel jõudmaks ühisseisukohtadeni ning tegevusteni, mis tõstavad Eesti ühiskonnas kodanikuaktiivsust ning teenivad ühishuvisid.

Tallinna Rahvakoda

Be the first to comment

Leave a Reply