Suurim pettus inimkonna ajaloos

Möödunud on need ajad, kui perekond elas mugavalt ära vaid ühest palgatšekist. Iga mööduva päevaga tundub, et kaotame aina enam kontrolli enda rahaasjade ja majanduse üle, kuid ainult üks inimene miljonist mõistab, mis see tegelikult ka nii on.

Paljud inimesed tunnevad sügaval sisimas, et miski maailmamajanduses ei ole päris korras, kuid väga vähesed teavad, miks see nii on. Käesolev video paljastabki inimkonna ühe suurima pettuse, mis mõjutab kõiki inimesi, kes siin planeedil elavad. See on süsteem, mis vastutab suurema osa ebavõrdsuse eest täna siin planeedil. Jõud selle taga ei soovi, et inimesed sellest teaksid, kuna see süsteem on neid hoidnud finantsilise toiduahela tipus viimased 100 aastat. Selle süsteemi mõistmine muudab inimeste elu, sest see muudab nende igapäevaseid valikuid. Kui piisavalt palju inimesi seda mõistab, siis muudab see maailma, kuna ennekõike muudab see süsteemi.

Mitte kunagi varem ei ole maailma ajaloos inimesi nii palju ja nii laialdaselt röövitud. Käesolev video seletab seitsme lihtsa sammu abiga, mille alusel kogu süsteem toimib. Video räägib, mis vahe on valuutal ja rahal ning avab sellega inimeste silmad tervele süsteemile. „Kui sina või mina kirjutame tšeki, peab meie arvel olema piisavalt vahendeid, et seda katta. Kui USA Föderaalreserv kirjutab tšeki, siis ei ole ühtegi pangahoiust, mis selle tšeki ka kataks. Kui Föderaalreserv kirjutab tšeki, loob ta sellega raha. Terve meie valuutasüsteem ei ole midagi muud kui seaduslik vargus. Modernne pangandussüsteem toodab raha eimillestki. Kogu see protsess on arvatavasti kõige hämmastavam mustkunst, mis iial loodud on. Pangandus eostati ebavõrdsuses ja see sündis patus. Pankurid omavad tervet maailma.”

Võta ka sina 30 minutit päevast, et avada enda silmad meid ümbritseva maailma ees ning harida ennast selle lihtsa, kuid sügavamõttelise video vaatamisega.

Allikas: The Top Information Post

Video: YouTube

Be the first to comment

Leave a Reply