Telediktori aps otse-eetris on kogunud YouTube’is üle 300 000 vaatamise

Teledirektori apsSaksa uudisteankrul juhtus otse-eetris apsakas, mis on saanud populaarseks ka YouTube’i portaalis. Nimelt ei saanud diktor tehnikaviperuste tõttu ekraanilt kuidagi eemaldada bikiinides naiste fotosid, mida ta reklaamipausi ajal jälgis, ning nii nägid sajad tuhanded televaatajad, mida mees vabal ajal internetist vaatab.

Saksa televisiooni ARD telekanali programmi Tagesschau uudisteankur Jens Riewal juhtus aps, mida vist ükski mees kogeda ei sooviks. Riewa pidi alustama kell 11 algavate uudiste lugemist otse-eetris pärast äsjalõppenud reklaamipausi, kuid tema ees oleva arvuti ekraanil olnud pildid kuvati suurel ekraanil paljudele televaatajatele. Mees üritas teha kõike, et kujutised sulgeda, kuid see ei õnnestunud. Seega said uudiste jälgijad näha, et mees oli äsja alla laadinud kaunite bikiinides naiste fotosid. Ka Riewa sai otsekohe juhtunust aru, üritades pilte ekraanilt ära saada, kuid selle asemel vajutas mees hoopis järgmisele pildile ja nii veel kaks korda.

Loomulikult punastas otse-eetris olnud mees ning üritas televaatajate ees ka vabandada. Viimaste piltide juures näeme, et antud seik tegi ka diktorile endale nalja. Õnneks aitas meest ekraani taga olnud kolleeg ning diktor sai edasi minna Kreeka parlamenti puudutava uudisega.

Antud video on kogunud pärast YouTube’i üleslaadimist sadu tuhandeid vaatajaid ning seda on mainitud erinevates uudisteportaalides nii Saksamaal, aga ka mujal Euroopa riikides ning isegi ka USAs.

Videolõiku äpardusest saab näha siit.

Allikad: www.deathandtaxesmag.com, www.youtube.com, www.sueddeutsche.de

Pilt: www.huffpost.com/gen/1472290/thumbs/o-JENS-RIEWA-BIKINIS-facebook.jpg

Be the first to comment

Leave a Reply