Naine teavitas meest lahutusest baari nimesildil

Lahutus baari sildilMida teha siis, kui sind on petetud ja tahad, et inimene, kes sinu usaldust kuritarvitas, saaks enda nahal tunda seda, mida sina läbi elad? Walesis otsustas üks naine enda petvast mehest lahku minna nii, et teavitas viimast sellest kohaliku baari nimesildil.

Naine otsustas teda petvale mehele eriti valusasti kätte maksta. Selle asemel, et mehele näost näkku enda seisukoht teatavaks teha, otsustas naine otsuse kohaliku baari nimesildile kirjutada. Selline mõte tekkis naisel baaris olles ning kohe otsustas ta ka omaniku käest küsida, kas selline asi oleks võimalik. Kiiresti jõuti kokkuleppele ja seda just suuresti seetõttu, et baaril on magneetiline nimesilt, millele saab kergesti tähti kinnitada ja eemaldada.

Naine kirjutas tahvlile „Paul, ma lahutan sinust!”. Teadaannet said lisaks Paulile näha aga kindlasti ka paljud teised Swansea elanikud. Veidi hiljem vahetati tähed ümber ja tahvlile oli kirjutatud „Muide, ma jätan koera endale!”.

Anonüümsust palunud naine ütles: „Mul olid väga segased tunded, kui ma sellest kõigest teada sain! Ma olin nii vihane ning tahtsin, et kõik seda näeksid. Me oleme koos olnud aastaid ja nüüd saab see nii õnnetu lõpu. Ma elan hetkel üle raskeid aegu. See avalikult üles pandud silt leevendas veidikenegi minu kannatusi. Ma tahtsin talle tagasi teha ja nüüd ta tõenäoliselt kahetseb tehtut.”

Pubi omaniku Noah Redferni sõnul oli naise palve lahutusest nende nimesildil teavitamine tema jaoks esmakordne, kuid geniaalne. „Võimalik, et sellest saab uus trend,” naljatles Redfern. „Meie käest on küsitud, milline on lugu selle sildi taga ja see on toonud meile ka palju uusi kliente!” Lisaks on baari sildil veel avaldatud üks romantiline abieluettepanek ja linna kultuuripäevadega seotud teavet.

Allikad: www.mirror.co.uk, www.southwales-eveningpost.co.uk, www.you.co.za

Pilt: www.mirror.co.uk/incoming/article2853054.ece/ALTERNATES/s615/Divorce-sign-2853054.jpg

Be the first to comment

Leave a Reply