Mees ostis eBay oksjonilt Xboxi asemel viimase pildi

Xboxi pettusInternetipoodides leidub palju häid tooteid, kuid ostmisel tuleb hoolikalt jälgida müüdava kauba kirjeldust, et ei juhtuks nii nagu ühel noormehel, kes soovis eBay kaudu osta Xboxi, aga koju saadeti talle vaid foto sellest.

19-aastane Peter Clathworthy otsustas enda nelja-aastasele pojale kinkida jõuludeks Xbox One limiteeritud väljaande, mida müüdi vaid esimesel päeval, kui see Suurbritannias 22. novembril välja tuli. Kuna mees ei jõudnud seda esimesel päeval soetada, leidis Peter eBay’st sobivana näiva kuulutuse. Mees maksiski müüjale ligi 537 eurot ja jäi paki ootele.

Kuna Peter oli selle jaoks pikalt raha kogunud, oli tema imestus suur, kui talle saabus paki asemel ümbrik, mille sees oli pilt Xbox One’ist. Pildi taha oli kirjutatud „Täname makse eest!”. „Ma lausa suitsesin vihast!” rääkis Peter. Paraku oli tegemist aga mehe enda veaga, sest ta polnud korralikult toote kirjeldust lugenud, kus oli selgelt kirjas, et Xboxi asemel on müügiks hoopis viimase pilt.

Õnneks lahenes juhtum mehe jaoks õnnelikult, sest eBay komisjon leidis, et meest on tüssatud ja talle tuleb raha tagastada. eBay kõneisik lisas, et kindlasti pole nende veebilehekülg mõeldud tüssamiseks ning antud müüja kohta alustatakse uurimist ja menetlust. „Me tagame kõigile enda klientidele tehtud tehingute puhul 100% garantii. Kui kellelgi on probleeme või neid on tüssatud, palume otsekohe ühendust võtta!”

Selline juhtum tõi Peterile ka palju tögamist nii sõprade kui pere poolt. „Ma pidin selle naljaks ümber pöörama, kuid alguses olin ma juhtunu üle ikka väga vihane. Samas on mul nüüd midagi, mida vanemas eas meenutada,” naeris Peter. „Tõenäoliselt ei saa ma pojale jõuludeks ka Xboxi kinkida, sest öeldi, et kõik eksemplarid on välja müüdud ja uued saabuvad müügile alles pärast jõuluaega.”


Allikad: www.mirror.co.uk, www.nottinghampost.com, www.dailymail.co.uk

Pilt: www.blogs.ajc.com/news-to-me/files/2013/12/peter-clatworthy-xbox-one-picture.jpg

Be the first to comment

Leave a Reply