Telefoni laadiv käekott muudab sinu elu

Telefoni laadiv käekottNagu Murphy seadustele kohane, saab aku tühjaks alati siis, kui telefoni kõige rohkem vajame. Lõpuks on üks ettevõte välja tulnud imelise ideega – Mighty Purse on juhtmevaba seade, mis laeb sinu telefoni siis, kui oled väljas ja liikvel.

Nutitelefonide akud ei suuda sammu pidada sinu pikkade kõnede ja arvukate sõnumite saatmisega. Tänu Mighty Purse käekoti soliidsele välimusele ja mahukatele sisemistele taskutele võib see aksessuaar välja teenida püsiva koha sinu randmel.

Kott on varustatud taaslaetava akuga, mis suudab sinu telefoni täis laadida lausa kaks korda järjest. See sobib kõikidele nutitelefonidele, mis toetavad MicroUSB-d ning loomulikult iPhone’idele. Käekotikest ennast saab laadida arvuti kaudu.

Kott on saadaval kolmes värvitoonis – must, valge ja pruun – ning selle hind küündib ligikaudu 140 USA dollarini. Kuigi hind võib esmapilgul tunduda krõbe, ei ole see võrreldavgi selle uue eluga, mis käekott vajaduse korral sinu kõige tähtsamale seadmele sisse puhub.

Allikas: Huffington Post

Fotohttp://i.huffpost.com/gen/1417996/thumbs/o-IPHONE-570.jpg

Be the first to comment

Leave a Reply