Tulekul: Teeme Ära talgupäev 3. mail 2014

TalgupäevTulekul on järjekordne Teeme Ära talgupäev, tänavu on ametlik talgupäev 3.mail.
Kas olete oodanud võimalust millegi hea tegemiseks?
Just nüüd on õige aeg teha midagi suurt!

Seoses sellega võiks igaüks uurida, mida oleks võimalik oma kodukoha heaks teha. Talgupäev on selline üritus, mille jaoks ei saa liiga vana olla. Tore on asjaolu, et talgud ei seisne  ainult füüsilises töös, kes kohe kuidagi ei suuda või ei saa tegeleda füüsilise tööga, võib olla osaleja mõttetalgutel, need on loodud selletarbeks, et mõelda, kuidas saaks oma piirkonda paremaks muuta, kena on veel see, et mõttetalgutele on oma arvamust jagama oodatud kõik inimesed, ole sa ratastooliga või ilma, peaasi, et mõttetöö jaoks aju kaasas on, soovitatav on ka arvamus millegi kohta, olenevalt siis talgu eesmärgist. Igatahes on võimalik anda oma panus igaühel: osaledes talgulisena või kui oluline talguüritus ikka veel loomata on, siis on võimalik kätt proovida talgujuhina, kuid selleks peab olema vähemalt täisealine, sest talgujuht vastutab oma loodud ürituse ja selle korralduse eest. Tänavu soovitakse ka rohket noorte osavõttu, kindlasti igaüks leiab endale sobivad talgud ja saab seeläbi meeldiva elamuse ning anda oma panuse oma kodukoha heaks. Ärge virisege nurgas, et tänav ja loodus on prügi täis, nüüd on teie võimalus näidata, milleks suutelised olete! Tulge ja pange oma käed proovile, ehk siis mõistate, kui raske on teistejärele koristada ja ei viska ka ise kunagi enam prahti maha. Kutsu ka sõbrad kampa ja tulge tehke midagi head!

Tule talgutele, selleks vaata, millistel talgutel soovid osaleda ja registreeri end talgutele siin: http://www.teemeara.ee/et#tule-ja-leia

Kindlasti toimub mõnelpool talguid, mida interneti avalikkuse jaoks riputatud polegi, ainult kohalikud on teadlikud, ka need talgud on teistega samaväärsed, lihtsalt osalejaid on keerulisem leida.

 

Teeme Ära logo: http://www.teemeara.ee/partnerid/toeta/logo

 

Be the first to comment

Leave a Reply