Tulnukatest inspireeritud nali pani koolid turvalisust suurendama

Tulnukatest inspireeritud naliPaljud inimesed ei jõua ära oodata päeva, mil valitsused avalikustavad kogu tõe tulnukate kohta ning inimesed saavad neid enda silmaga näha. Tulnukate nägemine paistab olevat rohkem meelt rahuldav kui hirmutav, kuid hiljutine USAs aset leidnud juhtum tekitas piisavalt meelehärmi.

Raadiojaam Star 94,9 alustas eelmisel nädalal lühikeste vaheklippide mängimist, mis pidid väljendama seda, et tulnukad olid mitmete valgusaastate kauguselt kätte saanud raadio sageduslaine ning läbi selle inimestega suhtlema hakanud.

Raadiojaama juht Brian Rickman kirjeldas seda järgmiselt: „Meil tuli väga humoorikas idee, kus tulnukad justkui häkiksid meie raadiojaama sisse. Kontsept algaks sellest, et nad [tulnukad] avastasid mitmete valgusaastate kauguselt meie raadio sageduslaine. Seejärel arutavad nad, kuidas neile ei meeldi Justin Bieber ja raadios mängitav pop-muusika. Seetõttu võtaksid nad raadio juhtimise üle ja muudaksid selle formaadi endale meelepärasemaks. Arvasime, et see oli nutikas idee.”

Robotlik ingliskeelne aktsent ja humoorikas tekst lõid näiliselt elutruu keskkonna, mis hirmutas lapsi ning pani neid arvama, et tulnukad tõesti tahavad Maa üle võtta. Politsei ja mitmed Alabama kooli järelevalvajad helistasid Rickmanile, et saada selgust, mis raadios õieti toimub. Selgitustest sõltumata suurendasid mitmed koolid järgmisel päeval turvalisust, et tagada õpilaste ohutus raadios teavitatud tulnukate rünnakust.

Kuula seda kentsakat ning humoorikat „tulnukate” vestlust sotsiaalmeedia ning twerking’u (Miley Cyruse poolt populaariseeritud tantsuliigutus, mille põhieesmärk on hõõrutada tagumikku nii palju kui suudetakse– toim) üle siit!

Allikas: Gizmodo

Foto: http://static.guim.co.uk/sys-images/Guardian/Pix/pictures/2013/6/21/1371814111214/UFO-festival-in-Roswell-N-008.jpg

Be the first to comment

Leave a Reply