Uhiuue iPad Airi plahvatamine viis poe evakueerimiseni

iPad Airi plahvatamineKuu alguses plahvatas Austraalia mobiilipoes uhiuus poelettidele jõudnud iPad Air. Canberras asuv Vodafone’i esinduskauplus tuli pärast plahvatust evakueerida, kuna kogu pood täitus suitsu, leekide ja sädemetega.

Plahvatus ja sellele järgnenud tulekahju olid niivõrd tugevad, et suitsu ja sädemetega võitlemiseks tuli kohale kutsuda tuletõrje. Varem on olnud mitmeid teateid selle kohta, kuidas plahvatavad iPhone’id inimesi vigastavad, kuid see on esimene teadaolev intsident, mis hõlmab iPadi.

Vodafone’i pressiesindaja sõnul ilmnesid „plahvatuse leegid” uhiuuest Retina-ekraaniga iPad Air näidismudelist. Ükski inimene intsidendis viga ei saanud, küll aga hävines täielikult 1. novembril ülemaailmselt poelettidele jõudnud iPad Airi uhiuus näidismudel. iPadi välimus viitab sellele, et seade kannatas tugeva kuumuse all.

Väidetavalt külastas pärast intsidenti Vodafone’i poodi ka Apple’i esindaja, kes kogus kokku kõik müügil olevad iPadid eesmärgiga teha kindlaks, mis plahvatuse põhjustas. Apple’ilt ei ole õnnestunud juhtumi kohta ühtegi kommentaari saada.

Enda õhema välimuse, kergema kaalu ja kiirema protsessoriga on iPad Air loonud täiesti uue tahvelarvutiga töötamise kogemuse. Seade on saanud tehnoloogia vallas laialdaselt positiivset ja kiitvat tagasisidet. Väidetavalt toodetakse Apple’i nutiseadmeid USA, Jaapani, Hiina ja Korea ettevõtete poolt.

Vaata pilti plahvatanud iPad Airist siit.

Allikas: Daily Mail

Foto: http://cdn-static.cnet.co.uk/i/c/blg/cat/laptops/ipad_flames.jpg

Be the first to comment

Leave a Reply