Ümberlükkamatud tõendid selle kohta, et Euroopa ainukesed püramiidid on autentsed

Ümberlükkamatud tõendidPalju vastuolusid pakkunud Bosnia püramiidid on saanud viielt erinevalt teadusasutuselt tõestust selle kohta, et nende ehitamiseks kasutati inimese poolt valmistatud betooni. Püramiidide uurimisele on pühendunud 200 erivaldkonna teadlased üle kogu maailma.

Itaalias asuvas Torino Tehnikaülikoolis läbiviidud uuringu tulemused näitavad, et Bosnia ja Hertsegoviinas asuvad püramiidid on valmistatud sarnasest materjalist, mida kasutati Antiik-Roomas betoonina (betooni kasutati näiteks Rooma Panteoni ehitamisel – toim). Ka Bosnia ja Hertsegoviinas asuv Zenica Ülikool jõudis samale tulemusele.

Alates 2005. aastast kui antropoloogia ja arheoloogia õppetooli professor Sam Semir Osmanagich esmakordselt Bosnia püramiidid avastas, on vastav ala olnud piiratud ning peavoolumeedia koos teadlastega on väitnud, et tegemist on kõigest mägedega. Tänased tõendeid välistavad sellise võimaluse. Raamatu „Giza jõujaam” (ingl The Giza Power Plant) autor Christopher Dunn ütles järgmist: „2013. aastal avastatud arheoloogilised tõendid kinnitavad Bosnia püramiidide autentsust.”

Mõningad kinnitatud faktid Bosnia püramiidide kohta:

1. Bosnia püramiidide hulka kuulub kolm eraldiseisvat püramiidi: Maa püramiid, Kuu püramiid ja Päikese püramiid. Neist viimase pikkus on 220 meetrit, mis teeb sellest kõige kõrgema püramiidi maailmas. Egiptuses asuva Cheopsi püramiidi pikkus on 137,3 meetrit.

2. Radiosüsiniku meetodi (meetod, mis kasutab looduses esineva süsiniku radioaktiivset isotoopi massiarvuga 14 – toim) alusel on kindlaks tehtud, et püramiidi vanus on vähemalt 24 800 aastat.

3. Materjali analüüs tõestas, et püramiidid on ehitatud inimese valmistatud betoonist.

4. Püramiidi all on maa-alune labürint, kus asub 8000 kg kaaluv keraamiline kiviplokk.

5. Püramiidi tipust on mõõdetud elektromagnetlaineid, mille sagedus on 28 kHz. Ka ultrahelilaineid, mille sagedus jäi 28-33 kHz vahele, on mõõdetud tipust.

6. Püramiidid on joondus Maa ilmakaartega ning suunatud Põhjatähe suunas.

„Maailmas on avastatud tuhandeid püramiide, kuid mitte ükski neist ei ole nii massiivne ning vana kui Bosnia püramiidid. Need on maailma vanimad ning suurimad püramiidid, mis kunagi üldse avastatud on. Bosnia püramiidide uurimisel võib leida veel palju informatsiooni antiiktehnoloogia kohta, mis võimaldab meil viimaks vabastada maailma fossiilsetest kütustest,” teavitas professor Osmanagich rõõmsalt.

Allikad: TopInfoPost, The New Era Times, PiramidaSuncaVikipeedia1, Vikipeedia2

Foto: http://usahitman.com/wp-content/uploads/2012/02/bosnian_pyramids.jpg

Be the first to comment

Leave a Reply