Ümbritse ennast inimestega, kes suudavad teha seda, mida sina ei suuda

Ümbritse ennast inimestegaKui sul on elus soov saada edukaks või tahad, et mõni teostamata mõte reaalsuseks saaks, siis tuleb enda kujutlusvõime maksimaalselt tööle panna.

Napoleon Hill soovitab kasutada enda kujutlusvõimet nii ideede loomiseks kui ka õigete inimestega kohtumiseks. Ümbritse end inimestega, kes suudavad teha seda, mida sina ei suuda. Inimestega, kes mõtlevad välja ideed, ja inimestega, kes panevad need ideed toimima, ning sa teed enda ja teised vaimustavalt rikkaks. Tingimuseks on see, et sa pead kõigile pakkuma väärilist tasu.

Pidades meeles enda selgepiirilist eesmärki, pange kirja viie tuttava inimese nimed, kes saaksid teid teie eesmärgi poole aidata. Võib-olla on nad eksperdid valdkonnas, mille olete valinud või on nad loonud eduka ettevõtte või ehk saavad nad idee teostuse ajal kas või teie lapsi valvata.

Me oletame, et äriimpeeriumid saavutavad edu ideerikaste loomeinimeste abil. Kuid mõte ilma teostuseta on kasutu. Sageli ei suuda „ideeinimesed“ end kokku võtta, et ehitada sild inspiratsiooni ja reaalsuse vahele. Napoleon Hill tuletab meelde: „Peaaegu iga suure varanduse lugu algab päevast, mil ideede looja ja ideede müüja kohtusid ning harmooniliselt koostööd tegema hakkasid.“ Kui sa oled kumbki neist, siis otsi endale vastand ja realiseerige koos midagi suurt.

Hill ütleb, et kahe või enama inimese harmoonilises koostöös loodu on peaaegu nagu uus nähtamatu, lahtiharutamatu jõud, mida saab kolmandale mõistusele meelepäraseks muuta”. Sel põhjusel ongi oluline moodustada nii-öelda suurvaimude rühm, sest sellel suurenenud energial võib olla juurdepääs ka millelegi muule – uutele suurtele avastustele ja edendustele.

Niisiis, kui teil on idee, siis jagage seda. Ainuüksi idee ei maksa veel midagi, maksab teostus.

Allikas: „Mõtlemist muutes rikkaks”. Karen McCreadie tõlgenduses.

Foto: http://www.exhibitionworld.co.uk/admin1/image/adj/8282idea-money-cash-usa-lightblub-resize.jpg

Be the first to comment

Leave a Reply