Vaatame taevasse ja mida me näeme? Mürki!

Mürk taevasOlete huvitatud, miks ja kuidas on taevas hall isegi siis, kui lubati päikest? Ja mitte pilvetaoliselt hall, vaid ühtlane hall mass. Ehk olete maast leidnud paar metaljat võrku?

Olen Zyzlak Rn, soovin jääda hetkel anonüümseks, kuid tulin teidki teavitama keemiajuttidest. Vaadake taevasse, ehk näete erinevust tavalise lennuki kodensjälje ja keemiajuti vahel. Kui ei näe, las ma selgitan. Mõlemal puhul on tegu lennukijärgse sabaga.

Tavalise lennuki taga tekib kodensjälg, üks pikk triip taevasse. See jälg haihtub mõne või mõnekümne minuti pärast, olenevalt ilmastikust. 
Video esimene pool demonstreerib minu mõtet, kuid nüüd midagi eriskummalist.

Olen vaadelnud taevast nagu mitmed teisedki eestimaalased Facebooki kommuunis „Chemtrails Eesti (+ välismaa läbi eestlaste silmade)“ ja avastanud ühe kummalise asjaolu: mõned lennukisabad jäävad taevasse ainult hetkeks või lühikeseks ajaks, teised aga hajuvad laiali minuteid ning isegi tunde.  Hakkasin otsima, mis põhjustab sellist fenomeni. Tean, et lennuki kütuse intensiivsem põletamine peakski jälgi jätma, kuid need ei tohiks ikkagi taevasse jääda mitmeks tunniks nagu kujutatud alljärgnevatel piltidel:

Pilt 1

Pilt 2

Väheke seletusi nähtuse tekkele ka video vormis. Arutelu minust targemate inimeste vahel.

Kes arvab, et tegemist on ainult eestlaste vandenõuteooriaga, siis palun väga, ka Ameerika Ühendriikides esineb sama asja. Videol on parasjagu ka näha lennukijärgset keemiasaba teket

.

Kui te küsite, miks ma nii palju video- ja fotomaterjali kasutan, siis vastus on lihtne. Selleks, et enda mõtet selgelt ja üheti arusaadavalt edasi anda.

Järgmise video puhul on näha, kuidas keemiajutid paistavad välja isegi läbi pilvede.

Tavalistel lennukisabadel kaob vastav jälg mõne minuti möödudes, tavaliselt kiireminigi. Otsisin internetist teavet ja leidsin Wikipedia lehe, kus räägitakse Chemtrail vandenõuteooriast.
 Nii palju kui mina kirjandust olen lugenud (Shakespeare, Alexandre Dumas) ning filme ja uudiseid vaadanud, olen ma saanud aru, et vandenõu saab alati alguse millestki, mida tahetakse varjata.
 Keemiajälgede keemiline koostis ei ole teada, kuid on selge, et see ei ole ainult vee ja gaaside kodenseerumisest tekkiv jutt. Keemiajäljed ei kao isegi mitmete tundide jooksul ainult ühel põhjusel: neid ei mõjuta temperatuur, vaid nemad mõjutavad temperatuuri.

Ja nüüd palun ma teil, Eestimaa kodanikud, Vaba Meedia lugejad, võtta aega vaadelda taevast ja näha, mis meil õieti seal tegelikult toimub. Arvamus on avatud arutelule.

Be the first to comment

Leave a Reply