Vanaisa proovib elus esimest korda kanepit

Larry on 66-aastane pensionär, kes on olnud abielus 41 aastat. Tal on kaks last ja neli lapselast. Nüüd otsustab Larry esimest korda elus meditsiinilistel eesmärkidel kanepit proovida.

Kaks päeva enne video tegemist sai mees endale meditsiinilise kanepi kaardi. Seljavalu, kõrge vererõhk, ärevus, viha ja depressioon on mõned näited, miks mees just nüüd kanepit proovida otsustab. Samuti on vanahärra väsinud arvukate tablettide söömisest. Larry ei ole kunagi varem kanepit suitsetanud, kuid tahab nüüd näha, kas ja kuidas see tema jaoks töötab.

Käesolev video näitabki, kuidas Larry läheb poodi ning ostab sealt algajale sobiva piibu. Kui alguses ei saa mees vedama, siis tundub, et pärast ei saa enam pidama. Pärast suitsetamist jääb mees tulemusi ootama, võttes ette väikese jalutuskäigu ning lastes kujutlusvõimel lennata. Hääled ja müra on nüüd tema jaoks valjemaks muutunud, kuulmine on justkui parem ja olemine mõnusalt rahulik.

„Olen olnud abielus 41 aastat ning ta on suurepärane naine. Ta teab, mida ma praegu teen. Kas talle meeldib see? Ei, ta arvas, et ma jätan ta maha. Minu lapsed ja isegi lapselapsed teavad, mida ma teen, ja nad tingimata ei nõustu minuga, kuid ma tahan teada, kas marihuaana aitab mind – aitab mind pärast seda inimlikku kogemust, kui olen töötanud terve enda elu ja lõpuks pensioniikka jõudnud. Tahan nüüd kogeda midagi uut ja spirituaalset.”

Allikas: YouTube

Be the first to comment

Leave a Reply