Varas kukkus politsei eest põgenedes läbi katuse

Varas läbi katuseIga põgenemine ei lõppe just nii nagu ühel San Fransisco röövlil, kes politsei eest mööda katuseid joostes otse võõra inimese magamistuppa kukkus.

Politseitöös on kurjategijate tagaajamine peaaegu igapäevane, olgu see siis autoga põgenemine või niisama ärajooksmine. Üks sarnane juhus leidis paar päeva tagasi aset ka Ameerika Ühendriikides San Fransiscos, kuid seda veidi omapärasemal kujul.

Kohalikud politseinikud hakkasid taga ajama panga sularahaautomaati röövida püüdnud meest. Mees pages politseinike eest väledalt naabermajade katustele ning üritas niimoodi jälitavad korrakaitsjad maha raputada. Mööda katuseid joostes kukkus mees paraku ühest katusest läbi otse võõra inimese korterisse. Kõlab justkui kaadrina mõnest action-filmist, kuid tegemist on täiesti reaalse juhusega. Nimelt oli katusel, millel varas jooksis, auk sees ning mees kukkus läbi selle korrusmaja katuse otse võõra inimese magamistuppa.

„Põgeneja pudenes läbi katuse just sellel hetkel, kui politseinikud olid teda kätte saamas ning käskisid tal alistumiseks käed tõsta,” rääkis San Fransisco politseiülem Wilfred Williams ning lisas: “Ma olen enda töös küll kõike näinud, kuid sellist juhust, et põgeneja kukub läbi katuse, nägin ma küll esimest korda!” Kurjategija, 33-aastane John Franklin kaalus üle 103 kilogrammi, kuid kukkumisest hoolimata raskesti vigastada ei saanud.

Röövimiskatse leidis aset Portola piirkonnas asuva Bank Of America pangahoones oleva sularahaautomaadi juures kell 3.45 hommikul. Mees pääses panka läbi ventilatsioonitoru, mis pani tööle signalisatsiooni. Röövel pääses jooksu ning suundus lähedalasuvate majade katustele, kuhu talle järgnes ka politseikomando. Appi kutsuti ka tuletõrje, kelle redeli abiga katusele roniti. Mees arreteeriti ning tema käest mingit raha ei leitud. Praegu on mees vahi all süüdistatuna kahe röövimiskatse eest.

Allikad: www.abclocal.go.com, www.news.yahoo.com, www.sanfransisco.cbslocal.com, www.nbcbayarea.com

Foto: www.ronfoo.com/Guajome_Emporium.html

Be the first to comment

Leave a Reply