Vend suri autoõnnetuses, olles teel haiglasse enesetapu sooritanud õde vaatama

Vend suri autoõnnetuses20-aastane Ricky Tucker suri autoõnnetuse tagajärjel pärast seda, kui sõitis järgi kiirabile, kes viis haiglasse tema enesetapu sooritanud õe. Traagiline juhtum leidis aset pühapäeva varahommikul Detroidis Michiganis.

Pühapäeva varahommikul võttis 21-aastane Brenda Tucker relva, kõndis tagaruumi ja lasi ennast seal maha. Naise onu Eddie Falbo sõnul kannatas Brenda depressiooni käes ning igasugused katsed enesetapu peatamiseks ebaõnnestusid. „Ta haaras relva ja kõndis püstol pea juures tagatuppa samal ajal, kui teised temaga rääkisid. Ma tulin uksest sisse ja kuulsin lasku. See oli kohutav. Seal oli veel kaheksa kuni kümme inimest ja kõik kuulsid seda,” ütles tüdruku onu.

Kiirabi viis naise haiglasse, kus ta hiljem surnuks tunnistati. Brenda vend, 20-aastane Ricky Tucker kiirustas samuti haiglasse, et enda õde veel viimast korda näha, kuid sattus tee peal saatuslikku autoõnnetusse ning suri kohapeal. Detroidi politseiametnik Kelly Miner ütles, et Ricky auto ületas parasjagu ristmikku, kui teine auto talle otsa sõitis. Teise auto juht pääses väiksemate vigastustega.

Ricky teine õde Amandajo Holman olevat vennaga telefonitsi rääkinud vahetult enne seda, kui Ricky autoga sõitma läks. Ta meenutas, et sai kõigepealt teada Brenda ja veidi hiljem Ricky surmast.

Eddie Falbo sõnul on tegemist tõelise õudusunenäoga ühele perekonnale. Tegemist on kuue kuu jooksul kolmanda surmaga perekonnas. Nimelt tulistas Ricky Tucker hiljuti surnuks enda kasuisa. „Neil oli konflikt ja poiss tulistas teda enesekaitseks. See on lihtsalt kohutav, mida nende ema viimase kuue kuu jooksul läbi on elanud. Seda on võimatu ette kujutada, mis tunne on matta enda abikaasa ja kaks last,” lisas ta.

Allikas: Huffington Post

Foto: http://i.huffpost.com/gen/1430192/thumbs/n-BROTHER-SISTER-KILLED-large570.jpg?6

Be the first to comment

Leave a Reply