Virginias kukkus taevast alla tundmatu objekt

tundmatu objekt2. august 2013 – teisipäeva öösel kukkus taevast alla tundmatu objekt otse Virginia linnakusse. Inimesed, kes seal elasid ja töötasid, evakueeriti koheselt ning piirkond ümbritseti politsei ja sõjaväelastega.

Mitte keegi, kes nägi sel nädalal taevast midagi kummalist alla langemas, ei andnud kohalikele ametnikele selle kohta mingeid märguandeid. Pärast juhtumit oli ala politsei poolt isoleeritud ja evakueeritud, kusjuures viimaste sõnul oli tegemist vaid ilmaõhupalliga.

Teadete kohaselt lähenes suur osa valitsuse töötajaid erinevatest asutustest kiiresti elamumaale Norkfolk Virginiasse teisipäeva õhtul kui tundmatu objekt taevast alla kukkus. Uudised raporteerisid, et tegemist on millegi ebatavalisega. Paljude pealtnägijate sõnul sarnanes see õhupallile, paljude sõnul oli aga tegemist stüroplastiga.

Kohalike uudiste kohaselt evakueeriti inimesed, kes selle ala läheduses elasid või töötasid, otsekohe ning piirkond isoleeriti politsei ja sõjaväelaste poolt.

Algselt allakukkunud tundmatu objekt ja selle esialgne kokkupuude maandunud objektiga – seda kõike uuris algselt robot. Toimunut arutasid ning jälgisid ka eksperdid NASA’st. Mitte kaua pärast seda kui intsident aset leidis, laeti müstiline tundmatu objekt valitsuse auto peale ja viidi piirkonnast minema. Kohalikud elanikud lubati tagasi nende elamutesse ja sõjavägi ning politsei hajusid.

Pataljoni ülem ja eestkõneleja Julian Williamson ütles reporteritele ja meediale, et uurijad määrasid allakukkunud objekti kindlaks – tegemist oli ilmaõhupalliga. Williamson kutsus samuti kõiki inimesi, kes nägid veel mingeid allakukkumisi, teisi tundmatuid lendavaid objekte või midagi imelikku juhtumas, üles seda mitte ise uurida, vaid teavitada sellest ametivõime.

Allikas: http://www.theregister.co.uk/2013/08/02/mystery_object_falls_from_sky_area_sealed_off_by_mi

Be the first to comment

Leave a Reply