230-kilogrammise nooruki naasmine Euroopasse kujunes keeruliseks

230-kilogrammine noorukKevin Chenais on 22-aastane noormees, kes kannatab hormonaalsete häirete all. Tema suurele kehakaalule viidates ei lasknud mitmed ettevõted meest enda transpordivahendite pardale.

Tavainimesele on reisimine laeva, rongi, lennuki või muu transpordivahendiga normaalne osa elust. Piisab vaid toekast rahakotist, korras dokumentidest ja pakitud kohvrist ning reis võibki alata. Paraku ei läinud nii hästi noorel prantslasel, kelle transportimisest ühest punktist teise keeldusid nii British Airways, Queen Mary 2 ja Eurostar.

22-aastane Kevin Chenais viibis alates 2012. aasta maikuust Ameerika Ühendriikides Chicagos arstlikel uuringutel, mis olid seotud tema hormonaalse tasakaalutusega. Nimelt kaalub noormees enda vanuse juures erakordselt palju – 230 kilogrammi. Mõni aeg tagasi pidi Kevin naasma USAst Euroopasse, kuid see kujunes mehele suureks katsumuseks, kuna paljud ettevõtted ei lasknud tal reisida laeva, lennuki ega ka rongiga, tuues põhjusena välja mehe liigse kehakaalu.

New Yorgist üritas mees lennata Inglismaale British Airwaysiga, millega ta USAsse ka saabus, kuid tagasilennule teda ei lastud. Edasi pöördus ta laevafirma poole, et ületada ookean reisilaeva Queen Mary 2-ga, kuid ka seal keelduti meest pardale laskmast. Asjaolu oli seda huvitavam, et laevapiletite eest oli juba tasutud. „Me oleksime pidanud pardale saama, kuid meeskond seda ei lubanud. Olen topeltvihane seetõttu, et ka British Airways keeldus mind lennutamast!” nentis Chenais.

Õnneks pääses noormes lõpuks ikkagi Inglismaale, kuid seda Virgin Atlantic lennuki pardal. Lisaks tasus ettevõte tema ja ta kaasreisijate lennukulud. Seetõttu kandis Chenais Londoni Heathrow lennujaamas ka USA lipuga särki, ülistades Virgin Atlanticut.

Paraku ei lõppenud mehe läbielamised ka Euroopas, kus ta peale Heathrow lennujaamas maandumist pidi edasi suunduma Eurostari rongiga läbi LaManche’i väina. Nimelt keeldus ka see ettevõte meest sõidutamast, viidates taas kord tema suurele kehakaalule ja sellest tulenevatele evakueerimise probleemidele. Õnneks tuli appi P&O Ferries, kes noormehe ja tema saatjad praamlaevaga tasuta Prantsusmaale toimetasid, kust ta edasi Šveitsi piiril asuvasse Ferney-Voltaire’i asulasse jõudis.

„Olen kindel, et minusugustel liigse kehakaaluga inimestel on sarnastele asjaoludele viidates üldse võimatu reisida,” viitas Kevin tekkinud probleemile.

Allikad: www.ibtimes.com, www.dailymail.co.uk, www.mirror.co.uk, www.cbc.ca

Foto: www.l1.yimg.com/bt/api/res/1.2/Y5RRd0oUCIrYVmexfvmEeg–/YXBwaWQ9eW5ld3M7Zmk9ZmlsbDtoPTU3NDtweW9mZj0wO3E9NzU7dz03Njg-/http://media.zenfs.com/en_us/News/afp.com/db9902333988f616a8afa593d036320f763bbf95.jpg

Be the first to comment

Leave a Reply