3Doodler: maailma esimene 3D-pliiats

Kas oleksid nõus maksma 100 USA dollarit pliiatsi eest, mis kirjutab 3D-formaadis? Paljude investorite arvates oli tegemist niivõrd kaaluka ideega, et kui 3D-pliiatsi rahastamiseks taotleti tagasihoidlikud 30 000 dollarit, siis vaid nelja tunniga koguti selleks 2,3 miljonit USA dollarit.

3Doodler on maailma esimene pliiats, mis võimaldab kirjutada 3Ds. 3Doodleri näol on tegemist projektiga, kus ideest teostuseni jõuti väga kiiresti. “Me tahtsime kujundada 3D-printimise seadme, mida saaks kasutada mõne minutiga, ilma et selleks oleks vaja spetsiaalseid tehnilisi teadmisi või arvutitarkvara. Samuti tahtsime, et tegemist oleks asjakohase ja lõbusa vidinaga, mida igaüks saaks kasutada,” ütles Peter Dilworth, WobbleWorksi asutaja.

3Doodler on WobbleWorksi asutajate Peter Dilworthi ja Max Bogue’i vaimusünnitis. 2011. aastal asutatud WobbleWorks on suurte ideedega areneva tehnoloogia ettevõte. Meeste sõnul on nende eesmärgiks luua taskukohaseid tipptasemel tarbijatele mõeldud tooteid, mis inspireerivad ja toovad rõõmu klientidele üle kogu maailma.

Maailmas leidub alati ruumi uutele ja lõbusatele asjadele!

Allikas:  http://www.telegraph.co.uk/finance/personalfinance/investing/10103425/3Doodler-The-worlds-first-3D-drawing-pen.html

Be the first to comment

Leave a Reply