6 olulist põhjust, miks te vajate pesukuivatit

pesukuivati
pesukuivati

Kindlasti mõtlete, milleks mulle pesukuivati, ma ju olen siiani selleta suurepäraselt hakkama saanud. Jah, see on kaasaegse tehnikamaailma võimalus, mis annab meile lisaaega, sest kodumasinad teevad teie eest palju erinevaid töid. See sõltub teie võimalustest  ja muidugi ka vajadustest, kas vajate pesukuivatit või mitte.

Järgnevalt mõned olulised põhjused, mis räägivad pesukuivatite vajalikkusest.

1. Te ei vaja eraldi kohta pesu kuivatamiseks

Me oleme harjunud pesu kuivatama nööri peal õues, rõdul ja toas. Või on kuumad radiaatorid ainsad kohad, kus sinu pesu kuivaks saab? Paksemad õueriided ja voodipesu võtavad palju aega, enne kui need sellistes tingimustes kuivavad.

Suuri voodilinu on väga halb kuivatada, kui teil ei ole selleks eraldi ruumi või teil ei ole verandat, rõdu ega õueala, kus oma nöörid ülesse sättida ja lasta pesul tuules lehvida. Sellisel juhul on pesukuivati parim leiutis, mis on loodud teie elu lihtsustama. Lihtsalt jälgi sümboleid  toodete etikettidel, et teada, kas trummelkuivatus on lubatud ja kui kuumalt on lubatud kuivatamine.

Kuivatisse võib panna mis tahes riideid, millel on kuivati ​​sümbol, ruut, mille sees on suur ring.

Peale pesu pesemist aseta lihtsalt pesu pesukuivatisse, vali programm ja mõne aja pärast on sul kuivad riided valmis selga panemiseks või kappi riiulitele sättimiseks. Ei mingeid pesunööre ega pesukuhjadega radiaatoreid.

2. Teie pesu kortsub vähem ja ei vaja triikimist

Vähe on neid, kes triikimist armastavad, lihtsalt see töö tuleb ära teha. Kodust välja minnes aga soovivad enamus meist, et meie välimus jätaks meist hea mulje. Selleks on teie valik, kas triigite oma dressipluusid, teksapüksid ja -jakid või kasutada pesukuivatit.

Pesukuivatites toimub pesu kuivatamine trumlis, kus sooja õhu ja liikumisega saavutatakse vajalik kuivuse tase. Kuivatamine õigel režiimil muudab riidematerjalid pehmemaks ja ei lase tekkida kortse. Te ei vaja enam triikrauda nii tihti, kui varem, mille tulemusel säästate aega ja elektrienergiat.

Voodipesu ja käterätikud võite kohe kokku lapata ja kappi asetada, dressid ja teksad kohe selga tõmmata.

3. Kiirelt riided pessu ja puhtad riided selga

Võib juhtuda, et teie lemmikriided on vaja kohe ruttu puhtaks saada, et järgmisel hommikul enesekindel välja näha. Või on lapsel just neid riideid õhtuseks trenniks vaja, mis just pesumasinasse pessu läksid? Kiireimat lahendust, kui pesukuivati on raske sellises olukorras leida. Te saate mõne tunniga pesu pestud ja kuivatis kuivatatud, ei mingit muret ega stressi ning kogu teie pere on õnnelik.

4. Saate pesta ja kuivatada paksemaid materjale, patju või jopesid

Kui siiani pidite veidigi paksemad padjad, joped, tekid, kardinad ja voodikatted viima pesumajasse, siis pesukuivatiga jääb see vajadus täiesti ära. 

Jälgige materjali koostist või etiketil olevat infot, et endale selgeks teha, millised materjalid ja millise programmiga kuivatust taluvad ja nautige aja- ja raha säästmist. Pesukuivatit valides leidke enda pere vajadustest lähtuvalt õige trumli suurusega masin, et kõik teie kodused riideesemed saaksid efektiivselt kuivaks.

5. Saate oma pesu kuivaks ka sügisel ja talvel

Pesu kuivatamine niiskel ja külmal ajal on eriti aeganõudev protseduur. Isegi toas ei taha sinu riided kuivada vajaliku kiirusega ja te võite tahta pesupesemist pidevalt edasi lükata. Mis saab olla parem, kui värskelt pestud ja kuivatatud pesu otse pesukuivatist. Lihtne, kiire ja stressivaba olenemata aastaajast.

6. Vabanete halbadest bakteritest ja parasiitidest.

Kas teil on koduloomad, kellele meeldib aeg-ajalt teie kaisus diivanil või voodis lesida? Või on teie töö selline, mis määrib riideid eriti tugevalt? Või olete hoopis suur spordiinimene ja vajate laitmatut tulemust peale igat pesukorda?

Sellisel juhul on pesukuivati teile hädavajalik. Näiteks 60 kraadises kuumuses kuivatamine umbes 30 minutit hävitab kahjulikud bakterid, lõhnad ja isegi erinevad parasiidid ning putukad. Teie pesu saab laitmatult puhtaks ja kuivaks.