Ajad on kriitilised ja USA otsused olulise kaaluga

https://www.youtube.com/watch?v=iRfuyn8EOCs

Hetkel on maailma suurimaks murelapseks USA, kes soovib Süüriat rünnata. Olgu neid väiteid palju tahes, aga teise ründamine ei ole kuidagi aktsepteeritav.

Suurriikide ja globaalsete organisatsioonide kohaselt käib kõik maailmas nende reeglite järgi. Kohalikult inimeselt ei küsi keegi, kas soovite siia vägesid või mitte. Rääkimata sellest, kas selleks on üldse vajadust.

Rahvas ei soovi tegelikult sõda. Viimane Reutersi küsitlus näitab, et ainult 9% ameeriklastest toetab sõjalist sekkumist Süürias. Rahvas ei ole enam nii rumal, et hävitada inimesi kellegi teise huvide eest. Üldjuhul ei küsita rahvalt aga selliseid asju ning see asja ohtlikuks teebki. Selline situatsioon võib esile kutsuda tohutud massirahutused, kuid nende allasurumiseks on USA vist juba ette valmistunud.

Käesolevast videost võib näha, et USA rahvale teevad muret sealse valitsuse plaanid. Millised plaanid täpselt on USA-l 800 uue koonduslaagriga, milles on ootamas ligikaudu 30 000 giljotiini ning miljonid kirstud?

Ka eestlased tunnevad antud küsimuse üle muret. Nimelt on Facebooki tekkinud liikumine, mis kannab nime „Peatame sõja!“. Üllas eesmärk muuta maailm veidikenegi paremaks.

Allikas: TelegramFacebooki grupp “Peatame sõja!”

Video: http://www.youtube.com/watch?v=iRfuyn8EOCs

 

Be the first to comment

Leave a Reply