Elu saladused: kuidas unistusi realiseerida?

kuidas unistusi realiseeridaSadades põlisrahvaste kultuurides on selle eest, mida saada tahetakse, tänatud enne selle saamist. Loodud on keerukaid tseremooniaid, et anda enda tänu väljendamisele võimalikult rohkem energiat. Egiptlased pühitsesid iidsetest aegadest peale Niiluse üleujutusi, et kindlustada jõe veerikkust; Ameerika indiaanlased ja Austraalia aborigeenid esitavad vihmatantse, mitmed Aafrika suguharud korraldavad enne jahileminekut toiduga seotud rituaale.

Külgetõmbeseadus ütleb, et sarnane tõmbab sarnast, mis tähendab, et sa pead kujundama enda meeles midagi sarnast või looma võrdkuju sellest, mida tahad. Seejärel, et soovitut külge tõmmata, tuleb tunda nagu oleks see sul juba olemas, nii et su tunne peaks olema samasugune nagu tunneksid end siis, kui sul on soovitu juba olemas. Kõige kergem viis, kuidas seda teha, on olla tänulik selle eest, mida sa tahad saada – enne selle saamist. Kui sul pole varem pähe tulnud kasutada tänulikkust selleks, et saada, mida tahad, siis nüüd oled sa avastanud veel ühe tänulikkuse jõu maagilistest aspektidest. Pühakirjas ongi just seda lubatud: „Kes on tänulik (praegu), sellele antakse (tulevikus), ja tal on rohkem kui küllalt, aga kes ei ole, sellelt võetakse ära seegi, mis tal on.”

Tänulikkus on midagi sellist, mida pead tundma enne kui saad, tänulikkus pole mitte lihtsalt tänamine pärast millegi meeldiva toimumist. Enamik inimesi on tänulikud pärast millegi meeldiva toitumist. Enam inimesi on tänulikud pärast millegi saamist, aga soovide täitmiseks ja oma elu täiuslikumaks muutmiseks, nii et iga eluvaldkond muutuks rikkaks, pead olema tänulik juba enne ja alles siis pärast.

Sellega, et oled siiralt tänulik soovi täitumise üle enne selle täitumist, kujundad sa enda meeles kujutluspildi, et sul on see olemas. Tunned, nagu oleks see sul tõepoolest olemas ja sellega on sinu osa täidetud. Kui hoiad seda kujutluspilti ja tunnet kestvalt meeles, siis sinu soov täitubki maagiliselt.

Sa ei tea, kuidas sa soovitu saad ja sinu asi pole seda ka välja selgitada. Sa ju ei taha teada, kuidas gravitatsioon sind maa küljes hoiab, kui jalutama lähed? Sa usud ja tead, et gravitatsiooniseadus hoiab sind kindlalt maa peal. Samamoodi pead sa uskuma ja teadma, et kui oled tänulik selle eest, mida tahad, siis see saadetakse maagilisel viisil sinu juurde veel rohkem, sest selline on universumi seadus.

Mida sa praegu kõige rohkem tahad?

Palun sul koostada nimekirja enda soovidest ja eesmärkidest. Sa võid valida need kümme soovi erinevatest eluvaldkondadest, näiteks: raha, tervis, kodu ja suhted. Või siis ühest valdkonnast, mida sa väga tahad muuta, näiteks töö või edu. Väljenda enda soove selgelt ja konkreetselt, et näeksid, kuidas selle harjutuse tagajärjel tekivad maagilised muudatused. Kujuta ette, et paned universumis tööle maagilise korra, et need kümme soovi täituksid, sest tegelikult just seda sa külgetõmbeseadust kasutades teedki.

Istu arvuti taha või võta pliiats ja märkmik ning tee eraldi leht enda kümnest tähtsaimast soovist järgneval viisil, nagu need oleksid juba täitunud.

Tänan, tänan, tänan _____________,  ja kirjuta enda soov, nagu oleks see juba täitunud.

Näiteks:

Tänan, tänan, tänan heade eksamitulemuste eest, millega ma pääsen sellese kolledžisse, kuhu tahtsin! Tänan, tänan, tänan selle imelise vestluse eest isaga, mis parandas meie suhteid! Tänan, tänan, tänan nende analüüside eest, mis näitavad, et minuga on kõik korras ja ma olen jälle terve!

Kirjutada kolm korda järjest „tänan” on võimas asi, sest see ei lase sul sõna sisust üle libiseda ja suurendab sinu keskendumist tänulikkusele. Sõna „tänan” ütlemine kolm korda järjest on maagiline vormel ka seepärast, et kolm on universumi kõige uue loomise matemaatiline number. Näiteks: ühe lapse saamiseks on vaja üht naist ja meest. Mees, naine ja laps on kokku kolm ja moodustavad uue loodu. Seesama kolme-reegel kehtib kogu loomise kohta universumis, kaasa arvatud sinu soovide täitumisele. Kui ütled kolm korda järjest „ tänan”, siis kasutad maagilist loomise numbrit ja salajast maagilist vormelit.

Kõigi enda soovide täitmise teine aste sisaldab soovide küllastamist veel suurema tänulikkusega. Sa võid ka teise astme täna mis tahtes hetkel läbi teha, kas samal ajal kui sa enda kümnest soovist nimekirja koostad või vahelduvalt päeva jooksul. Iga soovi küllastamiseks tänulikkuse maagilise väega alusta esimesest soovist nimekirjas ja kujutlusvõime abil vasta mõttes järgmistele küsimustele, nagu oleks sinu soov juba täitunud.

1. Milline tunne sul oli, kui sinu soov täitus?
2. Kes oli esimene inimene, kellele sa enda soovi täitumisest rääkisid, ja kuidas sa sellest rääkisid?
3. Mis oli see suurepärane asi, mida sa tegid, kui sinu soov täitus? Kirjelda võimalikult palju üksikasju.

Lõpuks loe iga soov veel kord üle ja rõhuta maagilist sõna  „tänan ”, et tunneksid seda endas võimalikult tugevalt. Liigu edasi nimekirja teise soovi juurde ja tee iga sooviga läbi needsamad sammud, kuni oled kõigi kümne sooviga lõpetanud. Peatu iga soovi juures vähemalt üks minut.

Kui sa tahad teha midagi tõeliselt võimsat ja väga toredat, siis võid valmistada n-ö maagiatahvli, kuhu paned enda soovidest pilte. Lõika pildid välja ja kinnita need tahvlile, mis on kohas, kus võid seda sageli näha. Kirjuta tahvlile suurte rasvaste tähtedega „TÄNAN, TÄNAN, TÄNAN!” Sa võid maagiatahvlina ka külmkappi kasutada. Kui sul on perekond, siis võid teha maagiatahvli koos kogu perega, sest lastele meeldib see eriti. Kujuta ette, et sinu maagiatahvel on tõeliselt maagiline, ja iga kord, kui kinnitad sellele pildi, hakkab see kohe sinu suunas liikuma. Sinu pidev tänulikkus tõmbab seda justkui magnetiga sinu ellu.

Be the first to comment

Leave a Reply