Isiklikult kanepist

Isiklikult kanepistJärgnevalt avaldan iseenda arvamuse kanepist. Kindlasti ei ole tegemist aine propageerimisega, vaid pigem üritan inimestele teadvustada, et tegemist on halva asjaga.

Aina enam kogub populaarsust narkootikum kanep. Aina enam noori proovib seda, aina enam noori hakkab seda tarbima ning aina enam noori hakkab kanepi tarbimise tõttu ka kangemaid narkootikume tarbima.

Kanepisuitsetajad üle kogu maailma loomulikult pooldavad seda. Mõni satub sellest niivõrd suurde sõltuvusse, et püüavad leida ainult marihuaana plusspooli ning soovivad lausa selle legaliseerimist riiklikul tasandil.

Kuna olen kanepit ka ise tarbinud, siis tean rääkida, et kanepi mõju on mõnus ning mõistusele tervislik seni, kuni seda mõõdukalt tarbida. Täpselt sama lugu nagu alkoholiga. Mõnus tähendab minu mõistes seda, et sa teed seda kord nädalas relax’imise eesmärgil. Kui kanepit mõõdukalt tarbida, siis nii-öelda kanepi-tripp paneb asjade üle targemalt mõtlema ning sa näed asju hoopis teisest vaatenurgast kui varem.

Igapäevane kanepitarbimine on aga juba väga tõsine sõltuvus, millest tuleks kiiresti vabaneda, sest see ei ole enam ohtlik ainult sinu rahakotile, vaid ka mõistusele ja elule. Sinu aju töötab sellisel juhul ainult eesmärgiga, kuidas saada raha ja uut kotikest.

Mina isiklikult kanepi legaliseerimist kindlasti ei poolda, kuna olen olnud sõltlane ja tean, kui jube see tegelikult olla võib.

Foto: http://www.thecrusaderschs.org/wpcontent/uploads/2013/09/weed.jpg

Be the first to comment

Leave a Reply