Kaheksa veidrat põhjust, miks inimesed enda pulmad ära jätnud

Kaheksa veidrat põhjustPulmade korraldamine on niigi stressirohke, rääkimata sellest, et peaks need ära jätma või edasi lükkama. Viimane juhtub siiski sagedamini kui arvatagi oskad. Miks? Kindlasti ütlevad mõned, et ajaplaneerimisega tekib probleeme, kuid järgnevalt on välja toodud kaheksa reaalset põhjust, miks inimesed on enda pulmapäeva edasi lükanud.

1. Suvaline inimene lõikas kirikus samal päeval maha enda munandid

Miski ei peata pulmade toimumist nii nagu kellegi põrandal vedelevad munandid.

Verega koos mees jooksis tund aega enne pulmi kirikusse ja hakkas seal toole laiali loopima, enne kui otsustas enda munandid maha lõigata. Munandite mahalõikamiseks olevat mees kasutanud kääre.

Hiljem kutsuti mehele küll politsei ning ta suunati edasi vaimuhaiglasse, kuid sellest hoolimata tuli pulmad edasi lükata.

2. Pruudi lemmikloom vajas keemiaravi

Lizzie Griffiths oli pulmade jaoks hoiustanud 4800 USA dollarit, kuid seda raha kasutas naine hoopis lemmiklooma keemiaraviks.

Naisel oli koduloomana sisalik juba enne mehega kihlumist ning kui viimasel avastati näovähk, võeti raha keemiaraviks just pulmadeks mõeldud hoiusest. Loodetavasti jäi loom ellu ning saab pulmades kaasa lüüa.

3. Pruut röövib ennast ise

Jennifer Wilbanks ja John Mason olid planeerinud suurejoonelise pulma, kuhu kuulus 14 pruutneitsit ja 14 isameest. Vastuvõtt pidi toimuma maalilises Atlanta Athletic klubis.

Naise 911 kõne järgi ta rööviti ning viidi 1000 kilomeetri kaugusele New Mexico osariiki. Pulmad lükati edasi, mees ja perekond olid surmani mures. Neid ajendati naise tagasisaamiseks maksma 100 000 USA dollarit, lisaks sooviti sõprade toetust ja meedia kaasamist juhtumisse.

See kõik oli aga mitte millegi pärast. Nimelt tuli välja, et Wilbanks lavastas juhtumi, kuna tal oli sees pulmaeelne närv. Selle asemel, et põgeneda otse altarilt, pages naine esmalt Georgiasse, kust läks bussiga Las Vegasesse. Sealt suundus naine edasi Albuquerquesse, kust ta helistas taksofoniga enda kihlatule ja ütles, et temaga on kõik korras ning röövlid ei ole talle viga teinud.

Ülekuulamise ajal andis naine lõpuks alla ning rääkis politseile kogu loo ära. John Mason lükkas pulmad ajutiselt edasi.

4. Juba abielus olev mees pani pulma toimumiskohale tule otsa

Pulmi ei saa pidada kohas, millest on järgi ainult tuhk.

39-aastane abielumees Tatsuhiko Kawata süütas maja, kus ta järgmisel päeval enda sõbratariga abielluma pidi.

Kawata oli enda tüdruksõbraga koos olnud juba kolm aastat, kuid unustas viimasele öelda, et ta on juba abielus ja ühe lapse isa. Ei ole teada, kas Kawata tahtis majaga koos maha põletada ka enda partneri.

5. Sõrmuseid kandev öökull lendas minema

Kes hilines Inglismaal pulma? Ei keegi muu kui sõrmuseid kandev öökull.

Lind palgati sõrmuste sissetoomiseks Sonia Cadmani ja Andrew Matley pulma. Kakuline otsustas aga plaane muuta ja läks katuse alla tunniajalisele uinakule. Kui öökulli üritati alla meelitada, ei teinud lind märkamagi. Pulm jätkus tunni aja pärast, kui toodi redel ja öökullilt võeti sõrmused ära.

Öökulli treeninud isik, kes nautis pidu eemalt, ei osanud juhtumi kohta midagi öelda.

6. Pruudi isa süüdistati suurejoonelises pettuses

Milleks pulmadega kiirustada, kui oled rikas ja kuulus jalgpallitäht? Eriti veel siis, kui avastad, et pruudi isa on vahi alla võetud, kuna viimane juhtis suurejoonelist petuskeemi ja pettis investoritelt välja miljoneid?

Just sellepärast lükkasid enda pulmad edasi Real Madridi mängija Gareth Bale ja tema kauaaegne sõbratar Emma Rhys-Jones.

Arusaamatu on asjaolu, et kui tulevane väimees on üks kõrgemalt tasustatavaid jalgpallureid maailmas, siis miks tegeleda rahapettusega?

7. Sinu jalgpallimatši saboteeritakse

Rahvusvaheline jalgpallur Michael Essien pidi lendama Inglismaale, et seal maha pidada enda pulmad, kuid mehe jalgpallimatši ajal saboteeriti väljaku valgustust ning mees otsustas järgmise päeva pidustused edasi lükata.

Mängija oli kutsunud pulma ka enda klubikaaslased, kuid Essien pidi sõpradele ütlema, et kuna mäng toimub öösel, tuleb järgmisel päevad toimuma pidanud pulmad edasi lükata.

8. Tech N9ne konstert on väärt pulmade edasi lükkamist

Räppar Tech N9ne on niivõrd mõjuvõimas, et kaks fänni otsustasid enda viimased säästud panna just mehe kontserdi alla – päeval, mil pidi toimuma nende pulm.

April Swaim ja tema kihlatu Woody lükkasid pulmad edasi, et nad saaksid pulmadeks mõeldud raha eest maksta kontserdipiletite, hotellitoa ja transpordi eest.

Nende esimese õhtu tegi romantiliseks just räppari laulud ja kokteil nimega “Caribou Lou”, millest räppar ka enda lugudes räägib.

Allikas: http://www.oddee.com/item_98731.aspx

Fotohttp://www.oddee.com/_media/imgs/articles2/a98731_scissors_oddee.png

Be the first to comment

Leave a Reply