Kamado Joe grillide müük Eestis – mis on Kamado eeliseks?

keraamiline grill
Mitmetasandiline disain, mis muudab grilli kasutamise veelgi paremaks.

Uued jalanõud ostetakse igal aastal, uus telefon iga mõne aasta tagant ja uus auto iga kümne aasta tagant. Grillitakse aga endiselt vana kuppelgrilliga, sest nii ollakse harjunud. Selleks aga et pakkuda endale tõelist maitseelamust ning muuta grillimine millekski enamaks kui lihtsalt vorstide keerutamine, tasub uurida teisi võimalusi. Eriti tasub kaaluda selliseid toiduvalmistamismeetodeid, mida on kasutatud juba aastasadu. Muidugi on Kamado keraamiline grill see, millest juttu.

Usalda aastatuhandete pikkust kogemust

Kamado grillide eelkäijateks peetakse Jaapanist pärit ahju või küpsetuspada. Arheoloogid on leidnud lausa 4000 aasta vanuseid anumaid, mida saab tänapäevase Kamado keraamilise grilliga kokku viia. Niivõrd pikk ajalugu näitab, et teatakse, mida tehakse. Kuigi läbi ajaloo on küpsetusanum muutunud, siis põhimõte on ikkagi jäänud samaks ja ilma tõeliselt toimiva lahenduseta ei oleks see põhimõte tänapäeva jõudnud.

Kamado keraamiline grill on ääretult vastupidav nii rohkele kasutusele kui tuleb toime ka erinevate ilmastikuoludega. Keraamilised grillid teenivad sind õigel kasutamisel väga pikalt. Kamado grill ei ole ka väga keeruline kasutada. Kuigi ta on massiivne ja jätab aukartustäratava mulje, käib grilli töövalmis sättimine ja õige temperatuuri saavutamine märkimisväärselt kiiresti. Tänu oma ehitusele aitab Kamado grill kuumust nii ühtlasemalt jaotada kui ka stabiilsemalt säilitada. See omakorda tähendab, et ei pea piirduma vaid šašlõki grillimisega, vaid menüüsse võib lisada palju muudki huvitavat.

Kuigi Kamado grille toodavad mitmed erinevad firmad, siis näiteks Kamado Joe keraamiline grill on nii mõnestki konkurendist paari sammu võrra ees, eriti kui teemaks tuleb erinevate toiduainete valmistamine.

keraamiline grill
Mitmetasandiline disain, mis muudab grilli kasutamise veelgi paremaks. Pildi allikas: kamadojoe.ee

Keraamiline grill on ideaalne nii liha kui köögiviljade küpsetamiseks

Kamado Joe grill tuleb reeglina koos patenteeritud süsteemiga Divide & Conquer Flexible Cooking System. Tegu on mitmetasandilise poolikute grillrestide süsteemiga, mis lubab grillida erinevaid toiduaineid samal ajal ent erinevas stiilis ja erinevatel temperatuuridel. Tulemuseks on ühel ajal valmiv maitsev toit. Selle saavutamiseks on valikus erinevad poolringikujulised küpsetuspinnad: steatiidist küpsetusplaat, laserlõigatud roostevabast terasest rest, roostevabast terasest rest ja malmist küpsetusrest on mõned näited.

Kamado Joe keraamilised grillid oma unikaalse disaini ja patenteeritud süsteemiga tõstavad grillimise hoopis uuele tasemele. Tänu Kamadole võid oma koduaias lisaks grillimisele ka suitsutada või pruunistada. Soovi korral võid hakata ka leiba või pitsat küpsetama! Ja kui ei soovi midagi erilisemat katsetada, vaid tahad lihtsalt liha juurde jääda, saad kindel olla selles, et liha jääb tänu stabiilsele kuumusele tunduvalt mahlasem kui tavagrilli kasutades.
Muidugi, kui sa oled täiesti rahul oma olemasoleva grilliga, ei ole vaja hakata nui neljaks uusi lahendusi otsima. Kui sa aga oled mõelnud, et võiks midagi uut katsetada, kui tunned puudust näiteks suitsutamise võimalusest või kui eelmine grill on lihtsalt ära lagunenud, võiks Kamado keraamilised grillid olla midagi, millele pilk peale heita.