Kas inimese ja jeti hübriidid eksisteerivad?

inimese ja jeti hübriididBeckwithi-Weidemanni sündroom hõlmab muu hulgas neerupealsete näärmete laienemist ja gigantismi. See inimeste puhul täheldatud anomaalia võib selgitada ebatavaliselt suurte inimeste ja miks mitte ka lumeinimese olemasolu.

Gigantism ja liigne karvakasv on kaks geenidega seotud probleemi, mis võivad põhjustada inimesel nende ebatavaliste omaduste esinemist. Kui räägime lumeinimesest, siis võib tegemist olla inimharuga, kelle anatoomias on neerupealsete näärmete laienemine ja liigne karvakasv ette nähtud ja tegemist on täiesti normaalse ja loomuliku nähtusega, mitte mingisuguse hälve või muundumisega.

Rohkem intrigeerivamaks läheb asi siis, kui esile kerkib küsimus, kas lumeinimene saab paarituda inimesega ja luua seeläbi hübriide. Ei ole mingit põhjust arvata, et see ei ole võimalik. Kui eelpool kirjeldatud kaks nähtust võivad inimestel esineda, siis võivad need tingimused luua ka jeti ja inimese hübriide – pane lihtsalt kaks tavalise (karva)kasvuga inimest kokku ja saadki ühe lumeinimese. Lõppude lõpuks paaritus Homo sapiens ju Homo neanderthalensisega.

Kuidas võiksime teada, kas inimene on jeti hübriid? Näiteks on mõned inimesed väga karvased ja teised hästi pikad, kuid kas teadsid, et liigkarvasus esines esimest korda keskajal ainult ühes perekonnas ja et kõik edasised juhtumid pärinevad selle ühe perekonna geenidest. Huvitav, kuidas selline seisund järsku justkui ei kusagilt välja ilmub või oli see siiski kusagil juba olemas?

Heidame pilgu minevikku ja vaatame, kuidas hübriidide eksisteerimine võib olla võimalik. Kui suurel hulgal aruandeid hiiglaslike skelettide olemasolu kohta on tõesed ja kui need „hiiglased” tõepoolest võiksid meiega paarituda, siis milliseid jälgi nende geenidest võiksime enda omades leida? Kui topeltrida hambaid, suur kasv ja lisasõrmed-varbad on võimalikud, siis just need inimeste puhul väljenduvad veidrused võivad olla pärit lumeinimese genofondist.

Julia Pastrana (1834-1860) juhtum

Päritolu: Sinaloa, Mehhiko

Diagnoos:

1) hüpertrihhoos ehk liigkarvasus – haruldane sündroom, mis kujutab endast ülemäärast karvakasvu ehk keha on lokaliseeritult kaetud tumedate paksude karvadega

2) kaherealised hambad, mis andsid tema suupiirkonnale ahvi-taolise väljanägmise

Kellest said alguse topeltrida hambaid ja ülemäärased kehakarvad? Kas antiiksetest „hiiglastest”, kelle skelettidelt avastati esmakordselt paljastavad kaks rida hambaid või lumeinimesest, kes võib olla antiiksete „hiiglaste” ja pärismaalaste metsik hübriidvorm?

Julia Pastrana sai järglasi täiesti terve ja normaalse mehega, kuid nende laps sündis samasuguste omadustega nagu tema ema ega elanud kaua. Laps suri varsti pärast sünnitust komplikatsioonide tagajärjel. Segaduses arstid arvasid tol ajal, et Julia näol oli tegemist orangutani ja inimese hübriidiga.

Huvitaval kombel olid Julia juured pealiskaudsed. Mees ostis Julia naiselt, kes võis olla tema ema. Isa ei ole teada. Ta õpetas Julia tantsima ja muusikat mängima ning kutsus teda „habemega daamiks”. Julia õppis mitmes keeles lugema ja kirjutama ning abiellus enda „omanikuga”, kellega ta ka järglase sai. Laps sündis aga samade omadustega nagu tema ema ning suri kolm päeva pärast sünnitust. Ka Julia suri üsna pea sünnitusega kaasnenud komplikatsioonide tagajärjel.

Kohutavate sündmuste tagajärjel mumifitseeris Julia mees naise ja nende surnud poja ning pani nad klaasi taha inimestele vaatamiseks. Hämmastaval kombel leidis see veider mees veel teisegi samasuguse naise, abiellus temaga ning sai naise eksponeerimise eest väga jõukaks. Mees läks hiljem hulluks ning ta pandi vaimuhaiglasse.

Julia ja tema poja mumifitseeritud kehad kadusid avalikkuse eest ning pärast mitmeid ahneid katseid nende jäänuseid varastada, saadeti naise keha tagasi Mehhikosse ja maeti tema kodupiirkonda Sinaloa de Leyvasse. Kas tegemist oli inimese ja lumeinimese hübriidiga? Kes oli tema isa? On kaks tõenäolist varianti – Julia oli kas lumeinimese järglane või kannatas ta lihtsalt hüpertrihhoosi all, mille juured ulatuvad tagasi ühe keskajal elanud perekonnani.

Vaata ka teemakohast videot siit.

Allikas: http://beforeitsnews.com/paranormal/2013/09/bigfoot-human-hybrids-2456628.html

Foto: http://image.b4in.net/resources/2013/09/18/1379535557-hypertrichosis.jpg

Be the first to comment

Leave a Reply