Koerakutsikas põhjustas deodorandipurki närides kodus plahvatuse

Koer ja plahvatusKoduloomad teevad palju rõõmu, aga võivad vahel hakkama saada ka mõne ebameeldiva teoga. Inglismaal hammustas ühe noorpaari kutsikas läbi deodorandi pihustipurgi, mis tõi endaga kaasa plahvatuse, hävitades nii kodu aknaklaasid, põranda ja mööbli.

Nooruke paar oli õnnelik selle üle, et ei viibinud õnnetuse ajal kodus. Pärast naabritelt saadud sõnumit saabus noorpaar otsemaid koju, kust leidsid eest õnnetuse käigus purunenud aknaklaasid ja diivanilaua ning põlenud diivani.

Tuletõrjujad arvasid esialgu, et õnnetuse põhjustasid lekkivad gaasitorud. Hilisema põhjaliku uurimise käigus selgus, et plahvatuse põhjustas hoopis deodorandipurk, millel oli näha koera hambajälgi. Kuue kuu vanune Zeus oli pihustipurki närinud tööle hakanud boileri vahetuses läheduses. Kütmine läitis gaasi, mis põhjustaski plahvatuse.

Koera peremees nentis, et tegemist oli lihtsalt kurva juhusega – just sel hetkel, kui koer purki näris, hakkas boiler tööle. „Hea, et Zeus ei hammustanud purki mõned minutid hiljem, vastasel juhul poleks meil teda täna,” ütles mees. Õnneks ei saanud viga ka teised koduloomad, kes piirdusid vaid väikese ehmatusega. Plahvatuse tekitatud materiaalset kahju hinnatakse aga 2000 Inglise naela peale.

Allikad: Mirror Online, Bizarre World News

Pilthttp://i.dailymail.co.uk/i/pix/2014/01/09/article-2536719-1A86D35100000578-229_636x382.jpg

Be the first to comment

Leave a Reply