Marks & Spencer müüs 700-naelaseid tugitoole 50 penni eest

Marks & Spencer tugitoolidAllahindlushooajal võib sattuda nii mõnegi superpakkumise otsa, just nagu Marks & Spenceri kliendid, kes nägid tavapärase 700 naela asemel tugitooli müügil olevat kõigest 50 penni eest.

Inglismaa kaubamaja Marks & Spenceri veebilehel leiab alati suure kaubavaliku riietest, toidust ja kodusisustusest. Mõni aeg tagasi märkasid kaubamaja veebilehekülje külastajad suisa uskumatut pakkumist, kui tavapäraselt 700 Inglise naela maksev High Back Richmond tugitool oli müügil kõigest 50 penni eest. Pole kahtlustki, et pakkumisele joosti tormi – soovijad esitasid tellimuse ja said sellele ka kinnituse. Paraku said inimeste lootused kurva lõpu, kuna selgus, et tegemist oli Marks & Spenceri poolse eksitusega ning kõik tellimused tühistati.

Kaubamaja esindaja vabandab kõigi tellijate ees ning sõnab: „Loodetavasti said inimesed aru, et tegemist oli eksitusega. Vabandame tekkinud ebamugavuste tõttu.” Enamik inimesi võis olukorrast küll aru saada, kuid mõned inimesed sellega päri ei ole. Boltoni linna nõunik härra Lever ütles: „Soetasin tugitoolid eesmärgiga anda need kohalikule haiglale, kuid nüüd see aset ei leia. Mina arvan, et kauba müüja peab olukorra eest vastutama ja ostjale antud kauba ka tarnima.” Paraku jäävad kaubamaja esindajate sõnul sellised kaebused rahuldamata ning tellijatele makstakse raha tagasi.

Allikad: The Daily Mail,
 Mancunian Matters

Pilt: http://www.standard.co.uk/incoming/article8445770.ece/ALTERNATES/w620/48bizmarkssparks.jpg

Be the first to comment

Leave a Reply