Kõik, mida peate teadma Land Rover Defender 90 kohta

Land Rover Defender 90
Land Rover Defender 90

Ikooniline Defender 4×4 on ümbersündinud, ajakohastatud versioon originaalsest Landist, mis alustas oma elu juba üle 70 aasta tagasi. Pidevalt paranevate ohutusstandardite ja üha keerukamate heitmetestide abil oli vana Defenderi pensionile minek paratamatu, ehkki see on andnud Land Roverile võimaluse uhiuue mudeli tootmisel oma oskustest and annetest parimaid näidata.

Uus Land Rover Defender 90 vastab selle ülimalt praktilise ja võimeka tööhobuse järgijate kõrgetele nõudmistele, pakkudes samas piisavalt mugavust, täiustusi ja pardal olevat tehnikat, et huvi pakkuda klientidele, kes otsivad esmaklassilist maasturit.

Land Rover Defender 90 jaoks pakutakse kolme diiselmootorit: D200, D240 ja D300. Vastavalt 197 hj, 237 hj ja 296 hj. 110 variant asendab 2,0-liitrise D240 mootori võimsama 3,0-liitrise kuuesilindrilise D250-le 247 hj.

Defender 90-l on õhkvedrustus, kahekiiruseline käigukast, lukustuskeskus ja aktiivsed tagumised lukustusdiferentsid ning ka tootja uusim Terrain Response tehnoloogia, mis tähendab, et Defender suudab sõita ka kõige ekstreemsemal maastikul, kus teised nelikveolised võivad hätta jääda.

Soovi korral saate puutetundliku ekraani kaudu kasutada erinevaid maastikusõidurežiime, kuid Land Rover on selle funktsiooni nutikalt ühendanud ühele kriipsu-kujulisele nupule, mille kasutamisel saate reguleerida salongi õhustikku just teile sobivaks.

Lisaks sellele, et Land Rover Defender 90 on maastikul osav, pakub see ka korralikku sirgjoonelist jõudlust. 197 hobujõuline D200 diiselversioon pakub kõige vähem võimsust, kuid suudab siiski 0–100 km tunnis murda 9,8 sekundiga. Diislikütuse vahemikus üles liikudes näete järjest kiiremaid kiirendusaegu. D250 mudel kiirendab 100 km tunnis 8,4 sekundiga ja kolmeukseline 90 D300 variant kiire 6,7 sekundiga.

Standardvarustuses on 18-tollised valuveljed, LED-esituled, soojendusega istmed ja kokkuklapitavad uksepeeglid. S-klassi tase lisab juurde veel 19-tolliseid rattaid ja uuendatud polsterdust. SE ja HSE autodel on aga luksuslikkust rohkem, nagu näiteks kümne kõlariga esmaklassiline 400 W Meridiani helisüsteem, salongis täiendav nahkkatted ja libisev panoraamkatus.

Tipptasemel X varustus paistab teiste seast silma, pakkudes musta värvi katust ja kapotti, Windsori nahast istmeid, Meridiani helisüsteemi 700w versiooni koos nelja täiendava kõlari ja peaekraaniga.

Land Rover Defender 90 on suurepäraselt praktiline, kus on olemas põhiasjad nagu kasulik keskne hoiukamber ja sügavad uksetaskud, aga ka täiustatud funktsioonid, nagu tavaline 3D ruumikaamera. Salongi ümber on ka tavapärane rikkalik topsihoidjate, pistikupesade ja õhutusavade varu. Üldine viimistlus on hea ja esiistmetel on palju reguleeritavust, nii et saate hõlpsasti leida kõige mugavama asendi.

Landrover Defender 90 näol on tegemist ülimalt praktilise ja vastupidava tööhobusega, millel on lisaks tänapäevane interjöör, disain ja autosisene tehnoloogia. Lisaks on igaühel võimalus valida erinevate Defender 90 mudelite seast omale kõige sobivam ning ka Land Roveri kodulehel kokku panna oma personaalne Land Rover, lähtudes su enda eelistustest ja vajadustest: www.landrover.ee/