„Kolmas silm” ehk inimajaloo suurim kinnimätsimine

Kolmas silmKäbinääre e „kolmas silm” (ingl Third Eye) on väike endokriinne nääre inimese ajus. Käbinäärmes sünteesitakse melatoniini, mis mõjutab magamise ja ärkveloleku modulatsiooni ja perioodilist funktsioneerimist. Nagu nimigi ütleb, on see männikäbisarnane ning asub inimese aju kahe poolkera vahel.

Saladus: mida nad ei taha, et teaksime? 

Iga inimese „kolmanda silma” ehk käbinäärme saab aktiveerida vaimsele sagedusele, mis võimaldab avada kõiketeadva meele ja tajuda jumalikku ning ülimat õnnetunnet ja ühtsust. Meditatsiooni või jooga abil „kolmanda silma” sobivale sagedusele häälestamine võimaldab reisida teistesse dimensioonidesse, millest tuntuim on ehk astraalrännak. Eduka harjutamise ja iidsete meetoditega on füüsilises maailmas võimalik isegi inimeste mõtteid ja tegevusi kontrollida.

Jah, see kõlab veidralt, kuid Ameerika Ühendriigid ja endine Nõukogude Liit koos paljude teiste organisatsioonidega on sellealaseid teadustöid juba aastakümneid läbi viinud. Neil on õnnestunud jõuda kaugemale kui meie kujutlusvõime seda lubab.

„Kolmas silm” on esindatud katoliikluses, Roomas, kus seda kujutatakse kunstis kui männikäbi. Iidsed ühiskonnad nagu vanad egiptlased ja roomlased teadsid selle olemasolust ja kasutegurist, mis seletab näidete varal silma kujutava sümboli kasutamist. „Kolmas silm”, mida kutsutakse ka kõikenägevaks silmaks (ingl All-Seeing Eye), on kujutatud ka USA dollari tagumisel küljel. Silm viitab indiviidi võimele kasutada nn kolmandat silma spirituaalsesse maailma sisenemiseks.

Erinevad teadustööd on kinnitanud seda, et kindlatel öistel perioodidel – eriti kella ühe ja nelja vahel hommikul – vallanduvad inimese ajus kemikaalid, mis toovad kaasa seostatuse tunde enda kõrgema allikaga.

Vandenõu: kuidas meie „kolmandat silma” pimendatakse? 

1990ndate lõpus viis teadlane Jennifer Luke läbi esimese uuringu fluoriidi mõjust käbikehale. Ta määras kindlaks, et kahe ajupoolkera vahel asuv käbikeha on fluoriidi sihtmärgiks. Ajuripats imab endasse rohkem fluoriidi kui ükski teine osa meie kehas. Fluoriid lubjastab nääret ning muudab selle vähemefektiivseks.

Naatriumfluoriidi leidub meie poolt tarbitavas vees, toidus, hambapastas, suuloputusvedelikes ning isegi pepsi- ja kokakoolas – muidugi selleks, et maha suruda meie vaimne mõtlemine. Sõna otseses mõttes. Fluoriidi hakati lisama vette natside ja venelaste poolt selleks, et nende koonduslaagrites olevad isikud jääksid neile kuulekaks ega kahtleks võimuvolituste kasutamises. USAs on fluoriidi ligikaudu 90% veevarustuses. Fluoriidi eemaldamiseks parim ja odavaim variant on vee destilleerimine.

Lõpetuseks tahaksin lisada kuulsa Gautama Buddha sõnad:

„Ära usu midagi vaid sellepärast, et oled seda kuulnud. Ära usu midagi vaid sellepärast, et sellest räägitakse. Ära usu midagi vaid sellepärast, et sellest kirjutatakse sinu pühades raamatutes. Ära usu midagi üksnes sellepärast, et seda räägivad sinu õpetajad ja vanemad. Ära usu traditsioonidesse vaid sellepärast, et neid on järgitud mitmete aastakümnete vältel. Pärast hoolikaid tähelepanekuid ja analüüsimist – kui kõik on arutluskäiguga kooskõlas ja soodustab head ning kasu ühele ja kõigile – aktsepteeri seda ning ela selle vääriliselt.”

Allikas: http://www.mysticbanana.com/pineal-gland-our-third-eye-the-biggest-cover-up-in-human-history.html/

Foto: http://personaltao.com/wp-content/uploads/2010/08/third_eye.gif

Be the first to comment

Leave a Reply