Puhastusteenused – kuidas valida kvaliteetne teenusepakkuja

puhastusteenused

Selles, et puhas ja korrastatud kontor aitab kaasa meeldiva ning tervisliku töökeskkonna loomisele, ei kahtle keegi. Selles, kuidas sellise keskkonnani jõuda, lähevad aga arvamused lahku. Kui tuua jutuks puhastusteenused, võib kohata suhtumist, et tegu on valdkonnaga, millega iga inimene probleemideta hakkama saab. Tegelikult pole see aga enam nii lihtne, sest tänapäevased pesuvahendid- ja kemikaalid on asja veidike keerulisemaks teinud – efektiivseks puhastamiseks ei piisa enam veest ja märjast lapist.

Spetsiaalsed vahendid ja õiged töövõtted

Lisaks õigete vahenditele on vaja ka teada, mida millal kasutada. Valede vahendite ja valede töövõtete kasutamine võib puhastatava pinna jäädavalt rikkuda ja tuua kaasa lisakulutusi. See tähendab, et puhastamisülesannet ei saa anda suvalisele töötajale, vaid eelistada tasub professionaale. Olles juba otsustanud professionaalide palkamise kasuks, ei tasu palgata esimest ettejuhtuvad firmat, vaid kvaliteetse teenusepakkuja leidmiseks veidi vaeva näha. Valiku tegemist aitab lihtsustada mitmele olulisele aspektile tähelepanu pööramine.

Eelistada tasub ettevõtet, kellel on pikk kogemus ning kes teavad kuidas ka kõige nõudlikumaid pinnad ilma neid kahjustamata puhtaks saada. SPS grupp on turul tegutsenud enam kui 12 aastat. Niivõrd pikk tegutsemisaeg tähendab, et meil on kogemust ja teadmisi. Meie poolt pakutav puhastusteenus on midagi, mille peale võib kindel olla.

Küsi soovitusi ning loe arvustusi

Alati võib soovitusi küsida ka oma sõpradelt ja tuttavatelt, kes võib-olla juba kasutavad mõne puhastusettevõtte teenust. Tasub uurida kelle teenust nad kasutavad, kuidas nad rahul on ja kui palju see maksab. Teiste inimeste kogemus  ja tagasiside on kindlasti vajalik info, mis aitab leida parima teenusepakkuja. Kui tuttavate hulgast kogemusi ei saa, siis lisaks otsingumootorite kasutamisele võib tagasidet leida ka firma enda kodulehel või kui on, siis Facebooki lehel.

Unustada ei tasu lihtsat tõde, et et odavaim ja parim ei pruugi kokku käia, vaid valida tuleb kas odavaim või parim. Esialgset kõrgemat hinda pole aga mõtet peljata. Võttes arvesse selle mõju kontorile, võib tegu olla hoopis rahalise kokkuhoiuga. Kvaliteetsed koristusteenused aitavad pikendada nii mööbli kui ka põranda- ja seinapindade eluiga, mis tähendab vähem kulutusi kulunud asjade asendamiseks.

Kvaliteedimärgiks võivad seejuures olla ka erinevad tunnustused ja sertifikaadid, mida niisama ei jagata. SPS Grupp on näiteks aastatel 2013 ja 2015 pälvinud Eesti edukaima kinnisvara haldaja ja hooldaja aunimetuse ning meie kõrgete standardite tõestuseks on ka ISO 9001:2008 ja ISO 14001:2004. Sertifikaatide olemasolu.

Klient on kuningas

Ja muidugi tasuks eelistada ettevõtet, kes on valmis sulle kui kliendile vastu tulema. Me saame aru, et iga kliendi soovid on erinevad, sõltudes kontori spetsiifikast ja töökeskkonnast. Seetõttu on meil teenuste nimekirjas olemas hoolduskoristus, mille täpne sisu sõltub iga tellija soovidest. Hoolduskoristus võib tähendada nii potilillede eest hoolitsemist ja hügieenitarvikute tellimist kui ka pehme mööbli puhastamist ning ruumi jooksvat korrashoidu.

Arusaadav, et sobiva partneri leidmine võib aega võtta, kuid põhjalik eeltöö garanteerib kvaliteetse teenusepakkuja leidmise. Kvaliteetne puhastusteenus tähendab vähem kulusid, vähem muretsemist ning kindlustunnet, et kõik on kõige paremas kätes.