Kümme imelikku asja, mis on taevast alla sadanud

Kümme imelikku asjaÜldjuhul sajab taevast alla lund või vihma, kuid elu planeedil Maa on kord juba kentsakas ning taevast on alla tulnud ka palju muud peale eelnimetatu. Järgnevalt on välja toodud kümme imelikku asja, mis on kunagi taevast alla sadanud.

1) Elusad haid – 2012. aastal kukkus elus hai California osariigi golfiväljakule. Arvatakse, et lind oli 0,6-meetri pikkust haid kandnud ligikaudu 8 kilomeetrit, kuni ta viimaks lahti lasi.

2) Piimavaba kohvikoor – ventilatsioonirike põhjustas avarii, mille käigus pumbati õhku kohvikoort. Vihmaga segunedes tekitas see esialgu üksjägu hämmastust.

3) Veri – Columbia linnas sadas verd. Kohaliku preestri sõnul oli see märk Jumalalt, et rahvas enda patust eluviisi muudaks.

4) Inimene – 2012. aastal kukkus Londonis taevast alla inimene. Arvatakse, et ta oli terve lennu vältel teliku juures ning kui lennuk hakkas maanduma, kukkus ta sealt välja.

5) Ämblikud – ämblikusadu leidis aset 2007. aastal Argentiinas ja 2013. aastal Brasiilias. Tugeva tuule tõttu läks lendu hulk ämblikke.

6) Mitmevärviline lumi – 2007. aastal puhus tugev tuul atmosfääri tolmu ja mulda, mille tagajärjel sadas Siberis alla oranži, rohelist ja kollast värvi lund.

7) 16. sajandi päritoluga mündid – 1940. aastal kukkusid Venemaa väikeses külas alla mitmed ajaloolised mündid. Arvatakse, et selle sensatsiooni põhjustas tornaado, mis võttis need kaasa mõnelt arheoloogiliselt väljakaevamiselt.

8) Mustad munad – 1786. aastal, pärast kuus kuud põuda sadasid ühes Haiti linnas alla mustad munad. Mõned nendest maandusid ohutult vette ning nendest koorunud olendid sarnanesid konnakullestele.

9) Sinine tarretis – 2012. aastal sadas Suurbritannias lisaks vihmale alla ka sinist tarretist.

10) Lehmad – 1997. aastal uppus Jaapanis laev, millele kukkus taevast alla lehm. Vene transpordilennuk smugeldas salakaubana lehmi, kuni viimased hüsteeriliselt märatsema hakkasid ja lehmad lennukist alla visati.

Allikas: YouTube

Foto: http://mw2.google.com/mw-panoramio/photos/medium/179349.jpg

 

Be the first to comment

Leave a Reply