Kunstkuusk on ideaalne jõulukuusk

kunstkuusk

Kuusk loob pühade meeleolu ning on üks olulisemaid dekoratsioone jõude ajal meie kodudes. Võimalik on koju tuua päris elus jõulukuusk kui ka osta kunstkuusk. Kunstkuused asendavad hästi elusat kuuske ja on seetõttu leidnud tee paljude perede koju. Kui oled valimas uut kunstkuuske, siis kaalu enne ostmist, kui suurt puud soovid soetada, millises hinnaklassis jne. Suures valikus kunstkuused, jõulukuused ja kuusejalad leiab igas linnast. Aitame sul valikut lihtsustada ja toome allpool välja nõuanded, kuidas valida parim kunstkuusk.

Kunstkuuse maksumus

Kunstkuuse leiab väga erinevas hinnaklassis: hinnad algavad umbes 9 eurost ja ulatuvad kuni tuhandete eurodeni. Hinna kujundab see, mis materjalist on toode tehtud, kui suur on see ja kas sellel on lisakaunistusi, näiteks on võimalik soetada kunstkuusk koos käbide kui ka LED tulukestega.
Madalaima hinnaga leiab jõulukuused, mis sobivad lauakaunistuseks. Mida kõrgema kuusega on tegu, seda suurem on ka selle hind. Enne soetamist mõtle läbi, kui suurt kuuske tegelikult vajad ning millised peaksid olema selle lisad.

Kunstkuuse vastupidavus ja lisaesemed

Keskmiselt peaks ühte kunstkuuske saama kasutada 10 aastat. Lõplikult sõltub see aga sellest, millise kvaliteediga toode on, selles mängib olulist rolli ka materjal, millest jõulukuusk on valmistatud.
Kuusejalg on tavaliselt kunstkuusega kaasas, see võib olla valmistatud kas metallist või plastikust.
Mõnel juhul saab ka kuusega kaasa koti, kuhu lahti võetud kuuse osad paigutada. Nii materjalist, lisaesemetest jpm sõltub kuuse vastupidavus kui ka hind.

Kunstkuusk on väga hea alternatiiv elus jõulupuule. Selline jõulukuusk kaunistab sinu kodu mitmeid aastaid ilma suurema hoolduse ja vaevata. Enne kunstkuuse soetamist mõtleb läbi, millist jõulupuud soovid koju ja leia parim variant.