LED-valgustähed – parim viis ettevõtte nähtavaks tegemiseks

Valgustähed

Valgusreklaam on populaarne viis enda ettevõtte ja selle asukoha reklaamimiseks ja samuti ka nähtavaks tegemiseks. Viimaste aasta kümnendite jooksul on need muutunud üha levinumaks, kuna on kasvanud vajadus enda ettevõtet paremini reklaamida kui ka on langenud valgusreklaamide keskmine hind muutes need kättesaadavamaks paljudele. Valgusreklaame on mitmeid – valguspostid, valguskastid ja LED valgustähed. Neist kõige silmapaistvam ja elegantseim valik on kindlasti valgustähed. Miks valida enda ettevõtte reklaamiks just LED valgustähed?

LED on kauakestev

LED valgustähed kestavad kaua – 50 000 kuni 100 000 tundi, mis on mitmeid kordi kauem kui neoonreklaamid.

LED paistab silma

LED lambile iseloomulik ere valgus on peamine aspekt, mille pärast just LED reklaame eelistatakse. See on piisavalt ere, et paista välja päikesepaistes kui ka öises linnas ja seda suhteliselt kaugelt. Seetõttu võib olla kindel, et vaatamata ilmast või ajast, paistab ettevõtte logo või kirjapilt kaugelt kliendile silma.

Keskkonnsõbralik lahendus

LED valgustatud reklaamid kasutavad kuni 80% vähem elektrienergiat valgustamiseks kui teised valgusallikad. Samuti ei sisalda LED lambid keskkonnale ohtlikke kemikaale, mistõttu nende kasutusaja lõpus on neid lihtne käidelda.

Rohked disaini võimalused

Kasutades LED lampe on võimalik luu erinevaid valguskombinatsioone – erinevad valgusliikumised, sähvatused, animatsioonid ja värvuse vahetused on lihtsalt võimalikud.

Esteetiliselt kaunis

LED valgustähed on väljanägemise poolest eksklusiivsed ja peened, mistõttu on need võitnud paljude ettevõtete südamed. Samuti eristuvad valgustähed kordumatule disainile teistest valgustatud reklaamidest.

LED valgustähed nii väljas kui ka sees

Levinud on valgusreklaamide kasutamine väljas, et tagada hea nähtavus just tänavatel möödujate seas, kuid tegelikult on võimalik kõiki liike kasutada ka siseruumides. Kui ettevõttel on sõnum, mida soovitakse levitada, või muu teadaanne (sooduskampaania vms), siis kasuta nii sise- kui ka välisruumides valgustatud reklaami, et paremini välja paista.
Kokkuvõttes on valgustähed teistest valgusreklaami liikidest esteetilisemalt kaunimad. LED lampide eelis seisneb eelkõige keskkonnasõbralikkuses, pikas kestvuses ja rohketes disaini võimalustes: animatsioonide või vilkuvate efektide kasutamine. Näited headest LED valgustähtedest leiab Lightmaker koduleheküljelt.