Lõpukleidid 2018 – mis sa arvad, mis on selle aasta trend?

Temperatuur on kerkinud juba mõnekümne kraadi ligi, päike teeb üle taeva üha pikemaid kaari ning suvi on juba käega katsuda. Kõik see tähendab ka seda, et viimane aeg on otsida endale sobilik lõpukleit.

Sumedad suveõhtud ja ametlik aktus

Pikad lõpukleidid sobivad ideaalselt lisaks kooli lõpuaktusele ka suviseks kandmiseks. Valged suveõhtud ning graatsiliselt langev kleit sobivad omavahel ideaalselt ning õigete aksessuaaridega ja lisanditega sobib üks kleit mitmele eriilmelisele üritusele. Näiteks jätavad pikad lõpukleidid tunduvalt uhkema mulje, kui kombineerida need pidulike kontsakingadega. Suvel vabal ajal kandes võib aga eelistada madalaid baleriinasid või ilusaid sandaale.

Lõpukleit 2018
Suvine valik, mis sobib nii aktusesaali kui ka rannapromenaadile

Selle aasta trend: isikupära

Lõpukleidid 2018 aastal ei pea olema sellised, nagu need olid kümme, viisteist või ka kakskümmend aastat tagasi. Ajad on muutunud, sellega koos ka koolilõpukleidid. Ja kuigi öeldakse, et ülikooli, gümnaasiumi ja põhikooli lõpukleidid peaksid kõik vastama erinevatele etiketireeglitele, siis kõige tähtsam on valida just selline lõpukleit, nagu sulle endale meeldib. Seetõttu on ka selle aasta lõpukleitide märksõnaks isikupärasus!

Koolilõpukleidid sümboliseerivad mingi eluperioodi lõppu. Muidugi tasub seda tähistada ning valida selline riietus, millega sa tunned end kõige mugavamini ja kõige ilusamana.

Lõpukleidid 2018
Näita oma isikupära: lillemustrid, julged värvid, pastelsed toonid, pikk kleit või hoopiski pükskostüüm

1. Denim Dream kleit 89 €
2. MAX&Co. pükskostüüm 219 €
3. Guess pükskostüüm 219 €
4. Denim Dream kleit 99 €